Warning: Illegal string offset 'typ' in /domains/twojaakademia.pl/wp-content/themes/azc/functions.php on line 626

 

Akademia Świadomego Człowieka współpracuje ze specjalistami stosującymi różne techniki w dziedzinie psychologii.
Obejmują one między innymi: testy kinezjolologiczne, metody redukcji stresu, metody kwantowe.

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja wizyty, tel.: 730 950 057 lub (58) 728 45 65

DOTYK SERCEM – SESJA PSYCHOTERAPEUTYCZNA POŁĄCZONA Z MASAŻEM MA- URIrozwiń

Stworzyłyśmy ten system aby pomóc Ci pokochać na nowo i przyjąć w pełni siebie. Jako świadomość zamieszkującą w ciele.
Często zajmujemy się tylko jednym aspektem siebie albo wybieramy tylko jedną ścieżkę aby sobie pomóc. Tutaj w pakiecie dostaniesz wszystko i pomoc terapeutyczną, odpowiednio dobrane do Ciebie medytacje oraz niezwykłe doznania podczas masażu MA- URI który nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie ale również uwalnia z ciała różne emocje.

Sesja trwa dwie godziny przez pierwszą pracujemy terapeutycznie, zaczynamy od wnętrza, odkrywamy przyczyny problemu, aby potem przejść do masażu. Współpraca dwóch specjalistek, które uzupełniają się by dać Tobie holistyczną pomoc, poczujesz się dzięki temu w pełni zaopiekowana.
Idealne połączenie dla osób, które do tej pory nigdy nie zdecydowały się na masaż, ponieważ nie potrafiły przejść pewnej bariery i pozwolić się dotykać innej osobie.
Sesje skierowane są szczególnie do osób, które odrzucają siebie, mają problem z akceptacją swojego ciała, chciałyby pokochać siebie i traktować z należytym szacunkiem

Terapia składa się z 7 komplementarnych spotkań, które tworzą pewną całość, jednak można spotkać się też bez konkretnego tematu i skorzystać z medytacji miłości oraz masażu.

1 sesja- odzyskujemy zaufanie do siebie
2 sesja- w pełni akceptujemy swoją zmysłowość/ kobiecość/męskość
3 sesja- uwalniamy swoją wewnętrzną moc/ zdecydowanie/asertywność
4 sesja- wybaczamy co ma być wybaczone/ przyjmujemy na nowo siebie z miłością
5 sesja- otwieramy się na naszą kreatywność
6 sesja- wzmacniamy moc naszej intuicji
7 sesja- łączymy się z naszym Wiecznym Ja/ Ze Źródłem

Małgorzata Szwemin– Psycholog Transformacji, na różnych ścieżkach poszukiwania siebie, udało mi się odnaleźć pogubione części, wiem jak jest ważne wrócić do kochania siebie. Łączę to co naukowe z tym co duchowe i za pomocą Terapii Skoncentrowanej Na Sercu oraz innych technik kwantowych pomogę Ci pokochać się w pełni i odbudować relację ze sobą

Anna Gliniecka- Anna Gliniecka – ukończyłam UG – wydział Ekonomii, ale życie szybko zawołało mnie do tego co bliskie sercu, duszy. Jestem refleksologiem, a od 10 lat kroczę ścieżką MA-URI, masaż stał się dla mnie drogą do siebie, do powrotu do domu w akceptacji i miłości i zrozumieniem, że miłość do innych zaczyna sie od miłości do siebie. Szkolenie ukończyłam w Nowej Zelandii u samych źródeł pochodzenia MA-URI.

Koszt sesji 300 zł / 120 min

DWA SPOJRZENIA – JEDEN CELrozwiń

15032842_1838791609666959_3431871913020210452_nAutorski program coacha Katarzyny Dolak – Mazurek i psychologa Małgorzaty Szwemin.

Wpadłyśmy na pomysł, aby połączyć coaching z psychologią, co dało ciekawy efekt, klient otrzymuje w pakiecie dwóch specjalistów, którzy wspomagają go na drodze do zmiany. Jest wspierany, motywowany a także może uwolnić się od wszelkich barier, które utrudniały mu zdobycie upragnionego celu.

Sesje odbywają się naprzemiennie i zawsze zaczynają się od spotkania z coachem, tutaj zaczyna się przygoda. Wyznaczamy cel, swoistą mapę zamierzeń i podróż się rozpoczyna. Kolejnym etapem jest spotkanie z psychologiem, co jest właściwie powrotem do przeszłości ale tylko po to, żeby zrobić miejsce na coś lepszego. Program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i cech klienta, czasem podkręcamy śrubkę a czasem pomagamy zwolnić obroty.
Już po czterech sesjach widać zmianę, ale warto kontynuować spotkania aż do uzyskania trwałych efektów.
Każda z nas pracuje również osobno, ale widzimy, że program działa skuteczniej i szybciej pomaga wyjść z kryzysu lub osiągnąć zamierzone cele.

Prowadzimy również warsztaty, które pokazują jak skutecznie można łączyć coaching z psychologią i szybciej osiągać wymarzone efekty.

Zapraszamy serdecznie jeśli:
– czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu a zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać
– jesteś na początku wprowadzania zmian i potrzebujesz wsparcia aby nie stracić zapału
– masz poczucie, że utknąłeś lub przerastają Cię bieżące trudne sytuacje
– zupełnie się pogubiłeś i czujesz się nieszczęśliwy
– chcesz prowadzić spełnione, radosne życie
– chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto wykorzystać dwóch specjalistów aby szybciej osiągnąć swój cel

Katarzyna Dolak – Mazurek: dyplomowany Life Coach.,  akredytowany przez Noble Manhattan Coaching (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching & Mentoring (IIC&M), dyplomowany trener oraz pedagog, właścicielka firmy DolakCoach
Tel: 668012952

Małgorzata Szwemin: Psycholog Transformacji, psycholog wojskowy, trener rozwoju osobistego, specjalistka od technik wzmacniania odporności psychicznej i budowania poczucia wartości.
Tel : 603661678

Koszt sesji 150 zł / 60 min

ONE BRAINrozwiń

Anatomy of female brainMetoda One Brain ® jest nowoczesnym, przynoszącym szybkie i trwałe rezultaty systemem pracy terapeutycznej z trudnościami o podłożu emocjonalnym u dorosłych, nastolatków i dzieci.

Oparta na neurobiologii, korzysta z najnowszych odkryć naukowych na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu, jednocześnie reprezentując holistyczne podejście do ciała, umysłu i emocji, co sprawia, że jest bardzo efektywna.

One Brain ® wykazuje wysoką skuteczność w redukcji stresu oraz terapii: depresji, lęku, bezsenności, autoagresji, natręctw, fobii, manii, bulimii, anoreksji, uzależnień emocjonalnych i behawioralnych oraz wielu innych.

Metodą tą w krótkim czasie osiąga się znaczące rezultaty w pracy z jąkaniem, tikami, dysleksją, dysgrafią, trudnościami z nauką i koncentracją, ADHD, zaburzeniami snu i odżywiania.

Pozwala radykalnie zmienić samopoczucie i „stanąć na nogi” osobom przeżywającym trudności związane z rozwodem, chorobą własną lub bliskiej osoby, po doświadczeniach przemocowych czy mobbingowych.

Dzięki pracy One Brain ® możliwe staje się pokonanie trudności, które do tej pory mogły być nie do przezwyciężenia, takich jak np. ciągłe odkładanie ważnych spraw na później, utrzymanie diety, trema, niechciane wybuchy złości czy problemy w związkach.

Osoby, które przez lata uczą się języków obcych a mimo to wciąż nie potrafią swobodnie porozumiewać się w tych językach, odczują zmianę już po dwóch do trzech sesji One Brain.

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu szybkich i trwałych rezultatów serdecznie zapraszam na sesje Metodą One Brain ®.

Anna Szablewska

Pierwsza sesja dla osoby dorosłej – 120 min / 290 zł
Kolejne sesje dla osoby dorosłej – 90 min / 250 zł.

Pierwsza sesja dla dziecka/ nastolatka 120 min / 280 zł.
Kolejne sesje dla dziecka/ nastolatka 60 – 90 min / 240 zł.

Rezerwacja wizyt pod numerem tel.: +48 604 458 359

 

DLACZEGO ONE BRAIN ?rozwiń

Przede wszystkim dlatego, że metoda jest bardzo efektywna i szybko można odczuć rezultaty.

Efekt poprawy samopoczucia możemy uzyskać często już po pierwszej sesji. Systematyczna terapia pozwala w ciągu kilku/kilkunastu sesji osiągnąć radykalną zmianę.

Techniki One Brain ® są tak skuteczne ponieważ bazują na najnowocześniejszej wiedzy z dziedziny neurobiologii, psychologii, kinezjologii, badaniach nad genetyczną strukturą organizmu człowieka oraz odkryciach fizyki kwantowej. Wykorzystuje również wiedzę o przepływach energetycznych w organizmie, znaną z tradycyjnej medycyny chińskiej (co współcześnie udowodniła fizyka kwantowa).*

Odblokowanie Metodą One Brain ® prowadzi do integracji poziomej i pionowej mózgu, do zwiększenia jego aktywności, co w konsekwencji oznacza poprawę samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

Metoda One Brain ® jest łagodna, nieinwazyjna. Z trudnymi doświadczeniami konfrontujemy się z pozycji obserwatora; nie ma potrzeby ponownego przeżywania traumatycznych wydarzeń. System One Brain ® pozwala przywrócić, zaburzoną w wyniku stresujących przeżyć, równowagę i komunikację pomiędzy półkulami mózgowymi i dalej w całym systemie nerwowym organizmu.

Pracujemy z systemem przekonań, „zlokalizowanym” w konkretnym obszarze mózgu. Systemem przekonań, który może nas ograniczać, „wymuszając” niechcianą przez nas reakcję, a może otworzyć nam nowe możliwości. Możliwości, z których do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy, bo… ograniczał nas nasz system przekonań ;-)

DLA KOGO ?rozwiń

DZIECI I NASTOLATKI:198d4deae640f23df0d69d23ede936da
– trudności z koncentracją, pamięcią, uczeniem się, czytaniem, pisaniem, lateralizacją, inne trudności szkolne;
– dysleksja, dyskalkulia, dysgrafia;
– tiki, jąkanie;
– trudności emocjonalne, takie jak: niskie poczucie wartości, pewności siebie, nieśmiałość, nerwowość, brak radości życia, siły i energii;
– lęk, depresja, autoagresja, agresja, anoreksja, bulimia, nadwrażliwość sensoryczna;
trudności w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi;
– zaburzenia uwagi, nadpobudliwość psychoruchowa, wybuchy złości, zachowania agresywne i buntownicze, impulsywność;
– zachowania agresywne, buntownicze, niszczycielskie, prowokacyjne, „zadręczanie” innych ludzi, częste wybuchy złości;
– uzależnienie od gier, internetu;
– inne specyficzne trudności i zaburzenia u dzieci i młodzieży, takie jak np.: opóźniony rozwój mowy, problemy z jedzeniem, zaburzenia snu, moczenie nocne, lęk separacyjny, trudności w nawiązywaniu kontaktów społecznych, trudności w jasnym wyrażaniu własnych myśli;
– specyficzne problemy dzieci adoptowanych i rodzin adopcyjnych;
– specyficzne problemy dzieci przeżywających rozwód rodziców.

DOROŚLI:junges paar steht lehnt die köpfe aneinander
– trudności emocjonalne, m.in. niskie poczucie własnej wartości, pewności siebie, akceptacji siebie, brak poczucia bezpieczeństwa, spokoju wewnętrznego i równowagi, siły i energii do działania, obwinianie siebie, nieśmiałość, agresywność, poczucie bezradności, brak poczucia sensu;
– trudności w związkach, relacjach m.in. lęk przed bliskością, agresja, brak zaufania, ciągłe kontrolowanie partnera, nadmierna zazdrość, zbyt szybkie zaangażowanie, poświęcanie się dla drugiej osoby, problemy komunikacyjne, trudności natury seksualnej;
– trudności w działaniu, takie jak: nieumiejętność podejmowania decyzji, brak konsekwencji, ciągłe odkładanie spraw na później, brak koncentracji na sprawach istotnych, trema, trudności w kontaktach z ludźmi, perfekcjonizm, przeciąganie napisania pracy dyplomowej i/lub zakończenia studiów;
– trudności w nauce i swobodnej komunikacji w językach obcych;
– zaburzenia emocjonalne doświadczane na poziomie ciała, umysłu i emocji: lęk, depresja, fobia, bulimia, anoreksja, autoagresja, agresja, nerwica natręctw, zaburzenia depresyjno-lękowe, choroba afektywna dwubiegunowa;
– zaburzenia emocjonalne przejawiające się w postaci symptomów w ciele: m.in.: bezsenność, bóle głowy, kręgosłupa, żołądka, jelit, kłucia w klatce piersiowej, tiki, drętwienie rąk, nóg, karku, zawroty głowy, szumy uszne, alergia, nawracające stany zapalne;
– specyficzne trudności osób DDA i DDD;
– stany traumatyczne po zdarzeniach takich jak: wypadek, ciężka choroba, strata bliskiej osoby, poronienie, rozwód, gwałt, molestowanie, zdrada, mobbing, doświadczanie przemocy fizycznej i psychicznej;
– uzależnienia: emocjonalne, np. od byłego partnera, rodzica; uzależnienia behawioralne, np. od gier, internetu, zakupów, hazardu, pracy, seksu, objadanie się, inne.

OPINIE KLIENTÓWrozwiń

d11c6d_2353471b90c04779bcf533569aa7571b d11c6d_e7dba30206c84db19bddef824a108acc d11c6d_1c8f97eec7c44dd5873f4ecacbddd3aa-mv2 d11c6d_77720618de364fa8b070c788b2abecdd d11c6d_2ed105e27e8b4b38b70ce0997a219d1b

 • Polecam panią Annę jako terapeutkę i One Brain jako doskonałą metodę do pracy ze sobą. Wypróbowałam do tej pory wiele metod, ale tylko One Brain dał szybkie i wymierne efekty. Polecam wszystkim, którzy chcą przestać „działać z automatu”.
  Sylwia, koordynator działu, mama dwójki dzieci
 • Pani Anna pomogła mojej córce uporać się z problemami, z którymi bez większych rezultatów chodziłyśmy do różnych specjalistów. Znikły problemy z czytaniem, dysleksją, „odpływaniem” myślami w czasie lekcji, nieśmiałością wobec dzieci w klasie, problemami z nauką angielskiego. Przed nami jeszcze kilka wyzwań, ale po kolei je „przerabiamy” :)
  Magdalena, przedsiębiorca, mama 13-latki

 • Od zawsze bałam się wody, podejmowałam próby nauki pływania, ale stres był duży i nic z tego nie wychodziło. Zrobiłyśmy sesję odblokowania z tematem lęku przed wodą. Teraz, kiedy już upłynął miesiąc od czasu zakończenia mojej „pracy domowej”, weszłam do basenu, leżałam sama na tafli wody, byłam spokojna. Nie bałam się, nie wpadłam w panikę w wodzie, tak jak to było kiedyś. Może wreszcie będę pływać; tak tego zazdrościłam innym. Sama sesja jest bezstresowa, a kłopot gdzieś się później ulatnia.
  Joanna, radca prawny

 • Jest to rewelacyjna metoda. Efekty widać już po jednej sesji. Pozytywne zmiany następują natychmiast. Sesje u Ani, która daje dużo ciepła, wsparcia i zrozumienia, wprowadziły dużo spokoju i radości do mojego życia. Każdy dzień witam uśmiechem i lekkością. Sesje te pozwoliły mi spojrzeć na dzieciństwo z innej strony, dzięki czemu relacje z rodzicami są lepsze, więcej w nich akceptacji i zrozumienia. Dziękuję za nowe życie i polecam innym.
  Aneta, masażystka PeLoHa

 • Na co dzień doświadczamy sytuacji stresowych, wprawiających nas różne skrajne stany emocjonalne. Nie sposób poradzić sobie ze wszystkimi ich skutkami samemu. One Brain, jako innowacyjny sposób na poradzenie sobie z wieloma niekorzystnymi dla naszej psychiki zdarzeniami i naszymi reakcjami na te zdarzenia, pozwala na odzyskanie sprawności emocjonalnej, intelektualnej i wyeliminowanie niekorzystnych czynników wpływających na nasz stan emocjonalny w codziennym życiu. Polecam skuteczną metodę One Brain.
  Tomasz, dr nauk prawnych, wykładowca, ojciec dwóch synów

 • W metodzie ONE BRAIN najwspanialsze jest to, że od razu widać efekty. I nie jest to coś na zasadzie było i nie ma. Po prostu odkryłam, że mam inny stosunek do danej rzeczy. Metoda jest bardzo wszechstronna i można nią pracować nad różnymi problemami, łącznie z dolegliwościami fizycznymi (które okazują się mieć źródło w emocjach).  Pani Ania jest bardzo miłą osobą, pełną spokoju i zrozumienia, z bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami. Pomogła mnie i mojej nastoletniej córce odnaleźć siebie.
  Bożena, terapeutka techniki Bowena, mama dwójki nastolatków

 • O metodzie One Brain słyszałem wiele dobrego, ale do sesji podchodziłem z wrodzonym sobie sceptycyzmem. Na razie jedyna sesja udowodniła mi jednak działanie metody. Przyszedłem ze słabo zdefiniowanym problemem i przekonaniem gdzie leży jego źródło. Okazało się, że przyczyna tkwiła w zupełnie innym miejscu niż przypuszczałem. Co więcej, wszystko się zgodziło i po analizie nabrało sensu. Pozwoliło mi na problem spojrzeć z innej strony. Szczerze polecam zarówno metodę One Brain jak i samą terapeutkę.
  Andrzej, menadżer IT, ojciec 5-latka

PSYCHOLOG TRANSFORMACJI (METODA KWANTOWA)rozwiń

PSYCHOLOGIA TRANSFORMACYJNA

Dzięki metodom kwantowym oraz klasycznym zdobyczom psychologii, tworzy system dokonujący zmian na wszystkich poziomach: umysłowym, emocjonalnym oraz duchowym. Uczy korzystania z wewnętrznej mocy, słuchania głosu intuicji, pozwala uwolnić się od szkodliwych przekonań.

Z jej pomocą można dokonać zmian w obszarach relacji, uzależnień, problemów z depresją, stresem, traumami, lękiem, PTSD. Wspiera przy trudnościach z problemami łaknienia, zachowaniami kompulsywnymi, a także pomaga zaakceptować siebie w pełni.

Inwestycja: 150 zł/60 min


TERAPIA SKONCENTROWANA NA SERCU ( TSS)

Najnowsze odkrycia nowej dyscypliny neurokardiologii, pokazują, że serce jest nie tylko organem pompującym krew ale również wyrafinowanym centrum do otrzymywania i przekazywania informacji. Pełni również rolę czuciową, oraz komunikuje się bezpośrednio z mózgiem za pomocą neuroprzekaźników. Kiedy jesteśmy spokojni, wyciszeni to rytm naszego serca jest optymalny dla organizmu.

Klasyczne metody, opierające się wyłącznie na rozmowie, nie zawsze potrafią dotrzeć do prawdziwych przyczyn problemu.

Ćwiczenia w polu serca, czyli koncentrujące uwagę na tym obszarze, pozwalają szybciej dotrzeć do źródeł  problemów i usunąć je. Ćwiczenia te wykorzystują również zdolności naszej prawej półkuli mózgu, która jest kreatywna, intuicyjna i szybciej niż lewa     ( logiczna) potrafi odnaleźć rozwiązanie. Są one konstruowane indywidualnie dla klienta, aby uwzględnić jego potrzeby oraz historię życia.

Zapraszam na sesje indywidualne i zajęcia w grupach, które pomogą Ci rozwiązać problemy aby móc żyć pełniej i szczęśliwiej.

Inwestycja: 150 zł/60 min

SESJA DWUPUNKTU

Metoda kwantowa pozwalająca usunąć program odpowiedzialny za problem, w sposób prosty i skuteczny dokonać trwałych zmian w swojej sytuacji życiowej, zachowaniu oraz zdrowiu . Pomaga wprowadzić harmonię do ciała i psychiki. Można tego dokonać za pomocą terapeuty oraz wykorzystać ją do samodzielnej pracy nad sobą.

Inwestycja: 100 zł/60 min


Małgorzata Szwemin – Psycholog Transformacji

Jest psychologiem wojskowym, trenerem rozwoju osobistego, specjalistką od technik wzmacniania odporności psychicznej i budowania poczucia wartości. Odbyła szereg szkoleń na potrzeby armii, dotyczących: profilaktyki uzależnień, technik wzmacniania odporności psychicznej oraz technik negocjacyjnych, a także z psychopatologii i Terapii Zorientowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zdobywała trenując żołnierzy jednostki specjalnej, biorąc udział we wszystkich etapach selekcji kandydatów a także szkoląc studentów cywilnych i wojskowych Akademii Marynarki Wojennej.

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja terminu pod numerem:
+48 603 661 678

INDYWIDUALNA SESJA DWUPUNKTOWArozwiń

Indywidualna sesja dwupunktowa pomaga dokonać transformacji problemu na wszystkich poziomach: emocjonalnych, umysłowych oraz duchowych. Pomagają usunąć stare programy, które były odpowiedzialne za problem, bądź chorobę i zrobić miejsce na nowe, lepsze rozwiązania. Są proste i skuteczne, nadają się do samodzielnej pracy w kierunku uzdrowienia i rozwoju osobistego.

Jeśli potrzebujesz rozwiązania w jakiejkolwiek kwestii zdrowotnej, życiowej, emocjonalnej,
Jeśli pragniesz podnieść jakość swojego życia i uczynić je spokojnym i radosnym,
Jeśli znużyło Cię własne cierpienie i chcesz żyć inaczej,
Jeśli odczuwasz pustkę i doskwiera Ci samotność,
Jeśli tkwisz w toksycznym związku,
Jeśli cierpisz z powodu depresji i odczuwasz negatywne skutki obniżonego nastroju,
Jeśli walczysz z uzależnieniem lub zaburzeniami łaknienia,
Jeśli szukasz nowej drogi rozwoju osobistego, opartej na sercu a nie głowie,
Jeśli sam dwupunktujesz, ale jesteś na początku drogi i jeszcze potrzebujesz wsparcia…

To zapraszam na sesje!

Sesja trwa około 60 minut, podczas procesu dokonują się głębokie przemiany, likwidowane zostają blokady, które były przyczyną problemu, usuwane są szkodliwe programy.
Klient zostaje również wyposażony w narzędzia do samodzielnej pracy.

Inwestycja: 100 zł

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja terminu pod numerem:
+48 603 661 678

Małgorzata Szwemin – Psycholog Transformacji

Jest psychologiem wojskowym, trenerem rozwoju osobistego, specjalistką od technik wzmacniania odporności psychicznej i budowania poczucia wartości. Odbyła szereg szkoleń na potrzeby armii, dotyczących: profilaktyki uzależnień, technik wzmacniania odporności psychicznej oraz technik negocjacyjnych, a także z psychopatologii i Terapii Zorientowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zdobywała trenując żołnierzy jednostki specjalnej, biorąc udział we wszystkich etapach selekcji kandydatów a także szkoląc studentów cywilnych i wojskowych Akademii Marynarki Wojennej.

Zwiń

 

ODCZYT KRONIK AKASZYrozwiń

ODCZYT KRONIK AKASZY

Kroniki Akaszy ( Eteru) – to wielowymiarowe pole energetyczne, które jest interaktywne, dlatego możemy się z nim komunikować. Z punktu widzenia fizyki kwantowej próżnia kwantowa ( Akasza) jest podstawową energią informacyjno – tworzącą.

Komunikujemy się często nieświadomie z Kronikami Akaszy, stamtąd czerpiąc inspirację, otrzymując wsparcie i nagłe rozwiązanie np. podczas snu albo medytacji.

Trener Kronik Akaszy ma możliwość wglądu we wszelkie istotne informacje, które pomogą rozwiązać problem, z którym klient się boryka.

Dlaczego psycholog zainteresował się tą metodą? Ponieważ jest to doskonały sposób na dokładną diagnozę i dotarcie do korzenia problemu.

Dzięki Kronikom mamy dostęp do mądrości Wszechświata i stamtąd możemy czerpać, łatwiej nam wprowadzić zmiany jeśli mamy konkretne wskazówki i wsparcie wibracji miłości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki jest plan Twojej duszy, albo jak najlepiej poradzić sobie z danym problemem warto zapytać …

Inwestycja: 200 zł/60 min

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja terminu pod numerem:
+48 603 661 678

Małgorzata Szwemin- Psycholog Transformacji
Jestem psychologiem wojskowym z wieloletnią praktyką, przez wiele lat starałam się ignorować duchowość w procesie terapii. Zmieniłam podejście przez doświadczenia osobiste oraz obserwację klientów, którzy nie mogli dokonać zmian klasycznymi metodami.  Zarówno metody kwantowe jak i odczyty Kronik Akaszy są połączeniem technologii naukowej i duchowej. To bardzo skuteczny sposób dokonywania zmian.

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, PSYCHOTERAPIA RODZIN oraz PAR (D. Karpowicz)rozwiń

Prowadzę PSYCHOTERAPIĘ INDYWIDUALNĄ, PSYCHOTERAPIĘ RODZIN oraz PAR.

W pracy z rodzinami pracuję w podejściu systemowym, pomagając przezwyciężać trudności we wzajemnych relacjach, problemy wychowawcze, trudności w komunikacji oraz związane z kryzysami w rodzinie min. : wynikające z choroby jednego z członków rodziny, zagrożonych rozwodem, separacją lub chcących przejść przez rozwód tak, by rozstanie było jak najmniej bolesne.
Terapia par skierowana jest do osób przeżywających kryzysy w związku związane min. z takimi trudnościami jak: problemy w komunikacji, narastające konfliky, doświadczających zdrady partnera, borykających się z problemami seksualnymi, agresją, doświadczających przemocy.
Terapia indywidualna osób dorosłych oraz młodzieży, skierowana jest do klientów borykających się z trudnościami w funkcjonowaniu,wynikającymi min z zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju,zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychosomatycznych, cierpiących z powodu trudności w relacjach interpersonalnych, doświadczających kryzysów życiowych, nieradzących sobie z emocjami, żyjących w ciągłym napięciu i stresie oraz klientów LGBT, przeżywających rozmaite kłopoty osób nieheteronormatywnych, potrzebujących pomocy w akceptacji siebie i swojej orientacji seksualnej.

Specjalista Dagmara Karpowicz

Rezerwacja wizyt pod numerem tel.: +48 783 219 918