Nasza misja:
Akademia Świadomego Człowieka –  wyjątkowe miejsce. 

Łączy ludzi zainteresowanych zdrowiem i świadomym życiem!

NEW

Wizja i nasze wartości:
Akademia powstała, gdyż widzimy potrzebę stworzenia wyjątkowego i komfortowego miejsca, z dobrą atmosfera, dla ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie.
Jesteśmy zespołem ludzi z pasją.
Pasją do świadomego życia i zdrowia.
Zajmujemy się edukacją prozdrowotną i profilaktyką.
Wspieramy się nawzajem, dzielimy doświadczeniami i wiedzą na temat zdrowia, urody, zasad funkcjonowania naszego ciała, duszy i umysłu.
Wierzymy, że nasza filozofia jest odpowiedzią na potrzeby ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie i żyć w zdrowiu, harmonii z ciałem, duszą i umysłem.
W Akademii Świadomego Człowieka organizujemy warsztaty, zajęcia, wykłady i spotkania z ludźmi, którzy promują świadomy i zdrowy styl życia. Zapraszamy do współpracy gości z całego kraju i z zagranicy. Ważna jest dla nas wymiana doświadczeń, inspiracja i rozwój.

ZAPRASZAMY:
Was do udziału w zajęciach, warsztatach, wykładach i spotkaniach.
Informacje o aktualnych wydarzeniach i zajęciach zamieszczamy na naszej stronie internetowej raz na Facebooku
 Instruktorów, wykładowców, trenerów, osoby, z którymi rezonuje nasza misja, wizja i wartości, do prowadzenia w Akademii zajęć, warsztatów, wykładów.
Mamy do dyspozycji sale do wynajęcia.
W razie potrzeby wspieramy w organizacji warsztatów, spotkań, zajęć, wykładów.
Sami też kierujemy zaproszenia do osób, które są dla nas autorytetami w dziedzinie zdrowia, interesujących ludzi, którzy chcą szerzyć idee świadomego życia i dzielą się swoją praktyką. Skontaktuj się z nami: info@twojaakademia.pl
Osoby prowadzące własna działalność – do wynajmowania naszych gabinetów i sal. 
Akademia proponuje komfortowe, przestronne gabinety w dobrej lokalizacji w Gdańsku (Oliwa).
Jeżeli cenisz sobie jakość obsługi swoich Klientów i chcesz im zaoferować komfortowe warunki, dobrą atmosferę skontaktuj się z nami: info@twojaakademia.pl