Dokuczają Ci bóle głowy, kręgosłupa, masz obniżoną odporność albo nie radzisz sobie ze stresem? Chcesz pozbyć się przyczyn swoich chorób i przywrócić organizmowi naturalny stan równowagi? Skorzystaj z dobroczynnego działania masażu refleksologicznego twarzy.

Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Ukończyłam studia magisterskie na UG. Jednak z czasem przestały interesować mnie cyferki. Moją uwagę zwróciłam na wszystko co związane z człowiekiem, jego zdrowiem fizycznym, emocjonalnym, duchowym, człowiek jako całość, bo tylko wtedy, kiedy podchodzimy do organizmu holistycznie, możemy pomóc w powrocie do zdrowia, do stanu równowagi. Dlatego też poszłam za tym, co poczuło moje serce, i tak:
05-08.2006 – warsztaty weekendowe masażu ciała MA-URI, jest to masaż polinezyjski przypominający taniec. Masażysta masując jednocześnie płynie wraz z dźwiękami dobranej muzyki. Masaż wykonuje się wewnętrzną stroną przedramion i dłońmi przy użyciu ciepłego olejku. Technika jest bardzo precyzyjna. Ruchy są  delikatne i płynne, wykonywane z dużym szacunkiem i dbałością o komfort klienta. W 2009 odbyłam miesięczny warsztat treningowy masażu ciała i bodywork w MA-URI Institute International w Nowej Zelandii,
09.2008-03.2009 – refleksologia twarzy MIRT – Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy i Głowy w Warszawie. Podobnie jak na dłoniach i stopach również na twarzy znajdują się punkty i obszary, które poprzez układ nerwowy i kanały energetyczne, są połączone z odpowiednimi narządami czy tez układami organizmu. Jeśli te są zaburzone dają sygnały na twarzy w postaci złogów podskórnych, zmian struktury skóry czy przedwczesnego jej wiotczenia i zmarszczek.  Oddziałując na receptory można poprawiać stan zdrowia i skóry.
06.2010 – tybetański masaż głowy i karku – MIRT – Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy i Głowy w Warszawie.Tybetański Neuromasaż Karku i Głowy łączy w sobie silnie rozgrzewający, leczniczy masaż karku i głowy oraz elementy refleksoterapii szyi. Usuwa wszelkie napięcia, blokady i stres kumulujący się w górnych partiach pleców i części potylicznej głowy,
10.2010 – japoński cosmolifting – MSR – Międzynarodowe Studium Refleksoterapii w Warszawie. To jeden z najlepszych sposobów nadania naturalnymi metodami młodszego wyglądu twarzy. Metoda ta, jako niechirurgiczna alternatywa dla liftingu, stymuluje 21 tradycyjnych punktów akupresury twarzy i przyczynia się do głębokiej regeneracji tkanek. Dzięki stymulacji punktów akupunkturowych możemy kształtować twarz liftingując tkanki twarzy, jednocześnie poprawiać samopoczucie psychofizyczne człowieka
10.2010 – ekskluzywny masaż 24-karatowym złotem – MSR – Międzynarodowe Studium Refleksoterapii w Warszawie. Ekskluzywny Masaż na płatkach złota to przełom w terapii skóry i gwarancja odmłodzenia. Zabieg ten wykonywany jest w nielicznych gabinetach refleksoterapii w Polsce. To wyjątkowa, intensywnie działająca, naturalna terapia skóry z użyciem japońskiego, 100% czystego, 24-karatowego złota żółtego, białego.

KORZYŚCI Z REFLEKSOTERAPII

1. Refleksologiczny masaż twarzy jest nieporównywalny z żadnym innym masażem twarzy. Jest to zabieg wykonywany na twarzy, który oprócz doskonałych efektów pielegnacyjno-estetycznych ma znaczenie zdrowotne. Jego efekty przekładają się nie tylko na stan twarzy, ale i całego organizmu.

2. Pacjenci, którzy korzystają z terapii zyskują czas na zapobieganie rozwojowi zaburzeń i zadbanie o swoją dobrą kondycję psychofizyczną.

3. Refleksoterapia twarzy to nie jest zwykły masaż kosmetyczny. To zabieg oczyszczający organizm z wieloletnich złogów i nawet bez dodatkowego masażu przeciwzmarszczkowego poprawia się stan naszej skóry twarzy.

4. Specjalne techniki refleksoterapii kosmetycznej: Japoński COSMOLIFTING , zabieg ze ZŁOTEM pozwalają w naturalny sposób ujędrnić skórę twarzy /alternatywa dla zabiegów inwazyjnych/

5. Refleksoterapia jest bezpieczna i równocześnie efektywna. Terapia twarzy , w tym przypadku praca w bezpośredniej bliskości mózgu przynosi szybkie i skuteczne rezultaty.

6. Poprzez masaż twarzy docieramy do przyczyn zaburzeń organizmu i doprowadzamy organizm do stanu równowagi.

7. Refleksoterapia nie tylko przeciwdziała chorobom, ale też można ją stosować przy pierwszych oznakach problemów, nie dopuszczając do ich rozwoju.

Stan naszych narządów to też stan naszej cery i jej wygląd.

Anna Gliniecka

tel. (58) 728 45 65