Badanie Vega test

Aby skutecznie wykryć pasożyty używamy urządzenia diagnostycznego wykorzystującego test wegetatywno – rezonansowy (VRT). Badanie polega na przesyłaniu częstotliwości odpowiadającej wibracjom danego pasożyta i sprawdzaniu czy w ciele badanej osoby następuje reakcja rezonansowa. Jeżeli nastąpi jest to równoznaczne z obecnością pasożyta. Badanie jest nieinwazyjne, bezpieczne i precyzyjne. Po ustaleniu listy pasożytów dobieramy indywidualnie dla każdej osoby częstotliwości, które usuną pasożyty z ciała. Częstotliwości te poprzez generatory niskich napięć (1,5V) podawane są do organizmu.

Dlaczego warto?

  • Problemy skórne – zrogowacenia, złuszczenia, pękanie, pokrzywki, wypryski – mogą być następstwem glistnicy wywołanej przez glisty z odmian Ascaris i Toxocara.
  • Problemy ze zbyt niską wagą oraz nadwagą, nadmierne łaknienie, wzdęcia – często spowodowane są przez tasiemce.
  • Nadmiernemu wypadaniu włosów, zwłaszcza u młodych osób, często towarzyszy tasiemiec owczy.
  • Łzawienie, zaczerwienienie oczu, opuchnięcie powiek – może być wywołane przez glistę psią (Toxocara canis).
  • Tzw. „pajączki” skórne, wykwity naczyń włosowatych mogą wyć wywołane grzybicą układu krążenia.
  • Problemom z trzustką często towarzyszy przywra Eurytrema pancracea, która zwykle występuje u bydła. Jeżeli zaatakuje ogon trzustki i uszkodzi wysepki trzustkowe (Langerhansa), wtedy powstanie cukrzyca typu 1, spowodowaną niedoborem lub brakiem insuliny.

Jak przygotować się do badania Vegatest?

Przed badaniem należy być wypoczętym, nie należy pić kawy, alkoholu i innych używek.

Ile to kosztuje?

Czytaj więcej ….