ZANURZMY SIĘ W POLU SERCA

 13419219_1776737995872321_8439723356808623404_n

Termin: 1.07. 2016 r. (piątek), godz. 18.30 – 21.00
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
Inwestycja: 35 zł (cena promocyjna)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Mini-warsztaty metody dwupunktowej & „kąpiel” w dźwiękach mis tybetańskich, kryształowych i gongów.

DWUPUNKT to metoda kwantowa, która wykorzystuje zdobycze fizyki kwantowej do opisu rzeczywistości. jest połączeniem tego co duchowe z tym co naukowe. Dzięki tej metodzie można rozwiązywać problemy, wzmacniać zdrowie, dokonywać pozytywnych zmian w życiu a przede wszystkim dokonać przemiany wewnętrznej, być bardziej świadomym siebie, mieć lepszy kontakt ze swoją duszą, opanować lęk.
W dwupunkcie, jak i innych metodach kwantowych podstawą wszystkiego jest zanurzenie się w polu serca. Pomaga to osiągnąć głęboki spokój, wzmocnić swoją intuicję i zaufanie do siebie a także szybciej osiągać zamierzone cele…

„KĄPIEL” W DŹWIĘKACH
Kąpiel w dźwiękach to szczególny sposób oddziaływania na człowieka, gdyż w bardzo krótkim czasie osiągamy stan głębokiego odprężenia, harmonizują się półkule mózgowe. Podczas relaksacji dźwięk obmywa naszą Istotę, przenika przez nasze ciało uwalniając i oczyszczając je ze złogów energetycznych.
Fala dźwięku uspokaja i koi, dodaje energii, pozbawia lęku i uzdrawia. Przebywanie w takiej przestrzeni jest niesamowitym doświadczeniem, podróżą do własnego wnętrza.
Dźwięk gongu to wprowadzenie w odmienne stany świadomości, to czysty święty rezonans oznaczający harmonię. To sposób na odzyskanie wysokich wibracji i ścieżka rozwoju duchowego. Wibracje gongu można odczuć w każdej komórce ciała. Rezultatem tej dźwiękowej terapii jest wzrost energii ciała, odnowa komórek i DNA.
Dźwięk mis jest unikalnym wielotonem nieharmonicznym. Bogactwo wielotonu mis pozwala organizmowi na samoistny indywidualny wybór tego, czego w danej chwili potrzebuje.

I część spotkania – MAGICZNA PODRÓŻ W KRAINĘ DWUPUNKTU,
– dowiesz się co to są metody kwantowe i jak za pomocą tych metod możesz poprawić jakość swojego życia
– nauczysz się jak zrobić dwupunkt sobie oraz jak za pomocą tej techniki wspomóc inną osobę
– zanurzysz się w polu serca dzięki prostym technikom, oraz cudownym dźwiękom
II część spotkania – KĄPIEL W DŹWIĘKACH

Dwupunkt poprowadzi Małgorzata Szwemin – psycholog łączący klasyczną psychologię z metodami kwantowymi.
Kąpiel w dźwiękach – Joanna Materek –  terapeuta, nauczyciel i pasjonata metody dźwiękowej według Petera Hessa (więcej na Joanna moje dźwięki)

Liczba miejsc: 14, decyduje kolejność zgłoszeń.
Rezerwacje pod numerem tel.: 58 728 45 65 lub 730 950 092

Zwiń

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz