BEZPŁATNE MINI-WARSZTATY
TEATRALNE oraz PRACY Z CIAŁEM I EMOCJAMI


START:

02.06.2016 r. (czwartek)  godz. 18.30-20.00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa


Akademia świadomego Człowieka

MalwinaMamy Państwu do zaoferowania ciekawe i wartościowe warsztaty skupiające się na inteligencji emocjonalnej – Co naprawdę czuję? Jest to  próba konfrontacji z emocjami, przed którymi człowiek ucieka, nie uświadamia sobie ich, bagatelizuje. Uczestnicy zajęć będą mogli bliżej przyjrzeć się temu, co ich przeraża, wzrusza oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, skąd biorą się takie emocje. Ale żeby tak się stało trzeba zacząć pracę nad własnym ciałem – nad techniką autorelaksacji. Jak szybko i efektywnie rozluźnić własne ciało, będąc w pracy, w domu? Zbiór ćwiczeń pozwoli Państwu na zastosowanie tych prostych metod w każdym miejscu.
Chcemy również zaoferować Państwu warsztaty teatralne dla dorosłych. Jeżeli myślą Państwo, że jest już za późno na zostanie aktorem, na poczucie adrenaliny, na przełamanie własnych barier, lęków, wstydu, to my chcemy Państwu pomóc stworzyć coś niezwykłego. Warsztaty teatralne to ciekawa alternatywa, dzięki której mogą Państwo zacząć pracę nad emisją głosu, świadomością ciała, nad emocjami, dialogiem. Wspólnie możemy napisać sztukę teatralną i wystąpić na scenie.

Jeśli chcesz nauczyć się technik autorelaksacji, rozpoznawać własne emocje oraz dowiedzieć się jakie korzyści możesz odnieść rozwijając zdolności teatralne, zapraszamy na mini-warsztat, na którym znajdziemy czas na teorię, jak i na praktykę.
Zajęcia prowadzi mgr Malwina Tkaczyk.
Zarezerwuj miejsce pod numerem tel.: (58) 728 45 65

Zwiń