ONE BRAIN ® SZYBKA i SKUTECZNA METODA – KONSULTACJE INDYWIDUALNE

one-brain-anna-szablewska-mozg

START:
04 – 05.03.2017 r. (sobota, niedziela)  godz. 9:00 – 19:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
INWESTYCJA:
 120 – 150 min / 280 – 290 PLN

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Metoda One Brain ® jest nowoczesnym, przynoszącym szybkie i trwałe rezultaty systemem pracy terapeutycznej z trudnościami o podłożu emocjonalnym u dorosłych, nastolatków i dzieci.

Oparta na neurobiologii, korzysta z najnowszych odkryć naukowych na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu, jednocześnie reprezentując holistyczne podejście do ciała, umysłu i emocji, co sprawia, że jest bardzo efektywna.

One Brain ® wykazuje wysoką skuteczność w redukcji stresu oraz terapii: depresji, lęku, bezsenności, autoagresji, natręctw, fobii, manii, bulimii, anoreksji, uzależnień emocjonalnych i behawioralnych oraz wielu innych.

Metodą tą w krótkim czasie osiąga się znaczące rezultaty w pracy z jąkaniem, tikami, dysleksją, dysgrafią, trudnościami z nauką i koncentracją, ADHD, zaburzeniami snu i odżywiania.

Pozwala radykalnie zmienić samopoczucie i „stanąć na nogi” osobom przeżywającym trudności związane z rozwodem, chorobą własną lub bliskiej osoby, po doświadczeniach przemocowych czy mobbingowych.

Dzięki pracy One Brain ® możliwe staje się pokonanie trudności, które do tej pory mogły być nie do przezwyciężenia, takich jak np. ciągłe odkładanie ważnych spraw na później, utrzymanie diety, trema, niechciane wybuchy złości czy problemy w związkach.

Osoby, które przez lata uczą się języków obcych a mimo to wciąż nie potrafią swobodnie porozumiewać się w tych językach, odczują zmianę już po dwóch do trzech sesji One Brain.

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu szybkich i trwałych rezultatów serdecznie zapraszam na sesje Metodą One Brain ®.

Anna Szablewska – psychoterapeuta, konsultant Metody One Brain ®

OBOWIĄZUJE TELEFONICZNA REZERWACJA wizyt pod numerem tel.: +48 604 458 359

Więcej o Metodzie One Brain na: www.annaszablewska.pl

Zwiń