MOC ZMYSŁOWEGO DOTYKU – PRELEKCJA

women-188160_1920

Termin: 09.09. 2016 r. (piątek)
godz. 18:00 – 19:30
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
Inwestycja: 5 zł
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Zapraszam na spotkanie, na którym opowiem dlaczego dotyk ciała, jest niezbędnym pokarmem naszego życia. Co więcej wejdę w tematykę dotyku zmysłowego, który sprawia, ze czujemy się błogo, bezpiecznie, otuleni falami przyjemności życia.
Taki dotyk jest dla mnie bramą do poczucia siebie W PEŁNI. BEZ OGRANICZEŃ, pozwala na wykorzystanie w życiu całego naszego urodzeniowego potencjału, czy to w życiu zawodowym, w relacjach z ludźmi, czy w realizacji swoich pasji.
Zmysłowy dotyk traktuje nas CAŁOŚCIOWO i świadomie wykorzystuje możliwości jakie daje nam nasze centrum rozkoszy (piersi, wagina, penis, stopy, twarz, … każdy zakątek naszego ciała), by odkryć, że rozkosz nie ma końca. Może trwać i trwać.
A co wtedy odczuwa człowiek w życiu? Możliwość nieskończonego rozkwitu, a przede wszystkim połączenie z wewnętrzną siła.
Następuje poczucie, (i to poczucie, które już nie płynie z umysłu, tylko z ciała), że nasza moc jest silna, wielka i należy do nas.
Realnie zaczynamy wyrażać swoje potrzeby, granice i talenty, wsparci własną wewnętrzną tożsamością.
Opowiem o dotyku w dzieciństwie, dojrzewaniu, byciu samym i byciu w parze. Jak osiągnięcie osobistego mistrzostwa w dotyku wpływa na zbudowanie własnej tożsamości.

Pozdrawiam i zapraszam w podróż pełną poczucia mocy dotyku miłości :)

Inwestycja: 5 zł
Prosimy o rezerwacje miejsc pod nr.: 58 728 45 65

O prowadzącej: Katarzyna Mołas – kobieta, edukatorka z powołania, terapeutka, masażystka, która w jak najszerszym stopniu wykorzystuje swoje talenty dotyku i nauczania, by pomóc ludziom w odnalezieniu lub rozwoju wewnętrznej siły.

Od ponad 15 lat zajmuje się nauczaniem i konsultacjami w zakresie budowania własnej tożsamości oraz organizacji
opartych na zaangażowaniu i wartościach.

Jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymała certyfikat somatycznej pracy z ciałem w obszarze seksualności:
The Association of Certified Sexological Bodyworkers w EASE – European Academy of Somatic Education z siedzibą w Czechach.
Aktywnie uczestniczy i dokształca się w ramach: Terapii Ekspresyjnych, Pracy z ciałem, Terapii poprzez dotyk i masaż, Psychologii Procesu, Świadomego Oddychania, Terapii tańcem, Sexological Body Work, Świadomej seksualności – poznając spojrzenie „zachodnie” i jego odmiany, katolickie, „wschodnie” – tantry. Bierze udział w szkoleniach rozwoju osobistego, dkrywania swojej misji i talentów, a także w szkoleniach dotyczących umiejętności kierowniczych i etycznego zarządzania.

Zwiń