ODKRYJ SWÓJ KIERUNEK ZAWODOWY I PRACUJ Z PASJĄ – WARSZTATY

Termin: 09.11.2016 r. (środa)
godz. 18:00 – 21:15
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
Inwestycja: 45 zł

14883478_633131360201162_7543278614611682094_o
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Pracujesz na etacie, w korporacji lub w dużej firmie, od kilku dobrych lat?
Robisz karierę, awansujesz, możliwe, że już kilkukrotnie w swoim życiu zmieniłaś stanowisko i pracę?
Niby wszystko jest super, masz stabilność finansową, jesteś postrzegana jako osoba kompetentna i rozwojowa, z osiągnięciami. Jednak już od jakiegoś czasu wiesz, że coś jest nie tak, i że to nie jest to, co chcesz robić w życiu, że marnujesz się w swojej pracy i chcesz czegoś więcej. Od pewnego czasu poszukujesz już czegoś nowego, pomysłu zawodowego na siebie i Twoją przyszłą pracę/zawód/własną działalność.

W Twojej głowie dojrzewa myśl o Zmianie…

Jeśli więc:
– masz dość swojej frustrującej pracy i marzysz o jej zmianie,
– od pewnego czasu już szukasz nowego zawodu dla siebie, w którym będziesz pracować z satysfakcją, pasją i realizować swoje talenty,
– chcesz odkryć właściwą dla siebie ścieżkę zawodową, gdzie będziesz robić to, co kochasz i zarabiać na tym pieniądze, na etacie lub we własnej działalności.

Zainwestuj w siebie i zapisz się na ten praktyczny warsztat coachingowy. Twój koszt to tylko 45zł za 3h szkolenia. Wartość, którą wynosisz jest o wiele większa. W cenie jest krótka przerwa kawowa i materiały dla uczestników.

Twoje korzyści z udziału w spotkaniu:
‐przyjrzysz się Twoim pragnieniom i marzeniom, co tak naprawdę chciałabyś robić,
‐dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, dzięki którym lepiej poznasz siebie, Twoje mocne strony, talenty i pasje. Zaczniesz pracować już na warsztacie,
‐zaczniesz generować pomysły na Twój nowy zawód, przy wsparciu grupy,
‐zaczniesz budować wiarę w siebie i w powodzenie Twojej zmiany zawodowej,
‐poznasz inne osoby, które tak jak Ty, chcą dokonać pozytywnych zmian w życiu zawodowym.

Dla kogo jest warsztat?

Dla osób, które od jakiegoś czasu są już w procesie rozwoju i poszukiwania swojej, nowej ścieżki zawodowej w zgodzie ze swoim potencjałem, jednak jeszcze nie wiedzą, albo nie są pewne, w którym kierunku pójść. Jednocześnie, mają chęci i motywację do zmiany swojej pracy, zawodu, lub przejścia z etatu na własną działalność.

Opinia jednej z uczestniczek poprzedniej edycji warsztatu:

„Na warsztat „SPEŁNIJ SIĘ ZAWODOWO – odkryj swój kierunek zawodowy i pracuj z pasją” trafiłam przez zbieg okoliczności, informacja o nim pojawiła się w bardzo dobrym momencie mojego życia. Nie brałam nigdy udziału w takim spotkaniu, byłam ciekawa, jak to wygląda i czy faktycznie ma to sens. Dziś już wiem, że było warto! Poznałam lepiej siebie i swoje możliwości, mimo że to dopiero początek tej drogi. Polecam każdemu, niezależnie od wieku, płci i sytuacji życiowej. Ten warsztat otwiera oczy i umysł na nowe możliwości zawodowe. Zdecydowanie za mało w siebie wierzymy, stosujemy w życiu niewłaściwe schematy. Warto to zmienić – samemu czasem się nie da.”
Joasia, Specjalistka HR

Weź udział w warsztacie i świadomie wybierz ścieżkę zawodową, którą chcesz podążać.

Do zobaczenia!
Anna Koprowska
Coach Spełnienia Zawodowego

Prowadząca – Anna Koprowska

Certyfikowany Coach i Trener. Kształciła się w Grupie TROP, renomowanej szkole trenerów biznesu i coachów. Pracuje w oparciu o kodeks etyczny International Coach Federation (ICF). Pasjonatka rozwoju własnego i innych. Jako Coach Spełnienia Zawodowego, pomaga kobietom pracującym na etacie, w korporacji, które mają dosyć swojej dotychczasowej pracy, odnaleźć nowy kierunek zawodowy, oparty na ich potencjale, w którym będą pracować z pasją i się spełniać. Pomaga również przygotować się mentalnie i zacząć działać w kierunku zmiany, w indywidualnym programie coachingowym „Odkryj swój kierunek i Spełnij Się Zawodowo”.
Prowadzi praktyczne warsztaty i prelekcje związane z tematyką określania swojej ścieżki zawodowej, opartej na pasji. Tworzy społeczność osób, które są w procesie poszukiwania swojego kierunku zawodowego w ogólnopolskiej grupie na Facebook: https://www.facebook.com/groups/1535868296706546/.
Prywatnie kobieta spełniona w życiu zawodowym i osobistym oraz pełna pozytywnej energii podróżniczka i miłośniczka przyrody. Więcej informacji na temat działalności UniCoaching Anna Koprowska znajdziesz na stronie: http://SpelnijSieZawodowo.pl/.

Zwiń