BEZPŁATNY WYKŁAD – DUCHOWOŚĆ w XXI w.

13217496_1176314255721314_8805234956219098140_o

Termin: 10 czerwca (piątek), godz. 19-20:30

Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Aby się rozwijać nie trzeba śpiewać mantr, nie trzeba być dziwolągiem, nie trzeba siedzieć w kucki, nie trzeba być poważnym, nie trzeba jechać do Indii lub na drugi koniec świata, nie trzeba się odcinać od korzeni własnej tradycji, nie trzeba izolować się od życia, nie trzeba być ani ateistą, ani człowiekiem religijnym, nie trzeba siedzieć w jaskini przez lata w temperaturze -40 stopni. Navis Nord przedstawi Państwu egzystencjologiczną wizję rozwoju możliwą do realizacji dla człowieka żyjącego w XXI w.
Program:
1) Rozwój a zmiana
2) Poziomy świadomości
3) Jaka edukacja wspomaga rozwój
4) Możliwe ścieżki rozwoju
5) Wiązki tematyczne wspomagające rozwój
6) Praca nad rozwojem własnym – od czego zacząć
Spotkanie prowadzi Navis Nord, autor książek „Sztuka Trzech Miłości”, „Prosperity Training”. Autoryzowany przez trzy różne tradycje. Ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. A poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie pokazując „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Od 1992 prowadzi Centrum Rozwoju Człowieka Station Nord w Krakowie. Ale także ma za sobą doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń komercyjnych z marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń).
Wstęp wolny
W trakcie spotkania będzie można kupić książki Navisa Norda w niezwykle atrakcyjnych cenach.
W wykładzie może wziąć udział ograniczona liczba osób, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Dodatkowe informacje i zgłoszenia:
tel. +48 601 42 46 41
biuro@stationnord.pl
Książki „Sztuka Trzech Miłości”, „Prosperity Training” do nabycia i demo do pobrania w sklepie wydawnictwa Antares: www.navisnord.eu
Po wykładzie zapraszamy także na zajęcia: Medytacja w akcji – roczny kurs medytacji od A do Z (12 czerwca, godz 9-14:30)

Więcej informacji o zakresie kursów i datach najbliższych warsztatów:
www.stationnord.pl
Facebook Navis Nord & Station Nord PL
Grupa na FB: Duchowość w XXI wieku

Zwiń

Zapisz