KRĄG KOBIECYCH PASJOBIZNESÓW „PODKRĘĆ SWÓJ PASJOBIZNES! ” – DEMO

pasjobiznes

TERMIN:
10.07.2017 r. (poniedziałek)  godz. 18:00 – 20:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
INWESTYCJA:
https://42620-6.evenea.pl/

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

III EDYCJA Coachingu Grupowego Action Learning
„Podkręć swój Kobiecy Pasjo Biznes! ”
Krąg Kobiecych PasjoBiznesów

chcesz odejść z korpo,
czujesz się rzucona na głęboką wodę w biznesie,
nie masz zespołu i jesteś osamotniona jako przedsiębiorca

skorzystaj ze wspierającego grupowego coachingu Action Learning
Ucz się przez Działanie w Kręgu Przedsiebiorczych Kobiet!

Jeśli jesteś Kobietą, która prowadzi swój biznes w oparciu o swoją pasję, z serca lub marzy o tym, aby taki biznes wykreować.

Jesteś
coachem, terapeutą, masażystą, body workerem, fotografem, wizażystką, freelancerem …

Zapraszam na grupowe spotkania coachingowe metodą Action Learning, dzięki którym odkryjesz i wykorzystasz wewnętrzne zasoby, predyspozycje, talenty i umiejętności,
nabędziesz wiedzy i inspiracji biznesowych,
żeby aktywniej i odważniej działać, rozwijać siebie i swój biznes.

Co zyskasz?

Odkryjesz, że masz wszystkie potrzebne zasoby, by realizować swoje cele i marzenia.

Uświadomisz sobie, co jest dla Ciebie ważne, jakie przekonania i wartości wspierają Twoje działania, a jakie Cię ograniczają i hamują skuteczność, odblokujesz to co hamuje Ciebie.

Będziesz mieć przestrzeń na wypracowanie skutecznego planu działania krok po kroku i zyskania odwagi w realizacji nowych zamierzeń.

W życzliwej atmosferze, dzięki wsparciu i doświadczeniu grupy, podobnych do Ciebie kobiet możesz działać odważniej i osiągnąć więcej.

Kontakt i zapisy:
Agnieszka Głuszczyńska kom. 609 679 046
e-mail: gluszczynska@wp.pl

Czym jest metoda Action Learning?

Action Learning – to metoda coachingu grupowego, w ramach której uczysz się poprzez działanie. Jest to planowany proces, podczas którego wszyscy uczestnicy mają szansę przedstawić swój problem (cel, wyzwanie), a następnie – przy wsparciu grupy – poprzez pytania, dzielenie się doświadczeniem i inspiracjami oraz informację zwrotną – poddać refleksji i powtórnej analizie swoje działania i znaleźć rozwiązania. Ze spotkania uczestnik wychodzi z pomysłem, inspiracją lub planem do działania.
AL jest szczególnie potrzebny ludziom, którzy przechodzą zmiany, szczególnie w obszarze zawodowym i biznesowym, np.: założenie wymarzonej działalności, rozwijanie firmy, kryzys, zmiana zawodu lub funkcji w firmie, rozbudowanie zespołu, wejście na nowy rynek. AL przydaje się, bo nie jesteś w tej zmianie sama.

Spotkania odbywają się przez 6 miesięcy w grupie 5-6 osób, w której wszyscy są w trakcie zmiany i chcą pracować nad polepszeniem swoich działań.

Grupa jest prowadzona przez coacha – moderatora, w ściśle przestrzeganych ramach czasowych i według określonych zasad. Nie oceniamy, nie krytykujemy. Słuchamy i zadajemy pytania, aby lepiej zrozumieć swoje wyzwania i to z czym się mierzymy. Grupa jest szczera i odważna, ale życzliwa, dająca wsparcie emocjonalne i merytoryczne.

Osoby w grupie AL nie są przypadkowe, dobierane są poprzez rekrutację w drodze indywidualnej rozmowy z prowadzącym coachem, który sprawdza, wstępną motywację i zaangażowanie danej osoby i czy proponowana metoda pracy jest dla niej odpowiednia .
Wcześniej można wziąć udział w otwartej sesji demonstracyjnej.

Grupa spotyka się regularnie co miesiąc w stałym składzie. Każda sesja AL odbywa się według tego samego modelu, a dzięki temu, że proces trwa ok. 6 miesięcy – jest skuteczny.

Zasady:

– sesja 4 -5 godz. raz w miesiącu,

– 40 min czasu dla każdego uczestnika, w 5 krokach:

1. precyzowanie celu

2. sesja otwartych pytań, zbliżających do osiągniecia celu

3. planowanie działań

4. refleksja w ciszy nad tym, czego się nauczyliśmy

5. podzielenie się refleksją na forum grupy.

Sesja AL jest sesją coachingową, czyli uczestnicy dostają pytania, nie odpowiedzi, ale dzielą się doświadczeniem. Każdy uczestnik otrzymuje od pozostałych informacje, dane, kontakty i wiedzę.

Proces trwa 6 miesięcy, więc nie jest jednorazowym warsztatem, a na każdej sesji uczestnicy zobowiązują się do wprowadzenia konkretnych zmian i rozwijania swojej firmy. Na początku kolejnego spotkania zdają relacje z tego, co zrobili w kierunku osiągnięcia swojego celu. Publiczne zobowiązanie ma szczególną siłę, podnosi motywację i skuteczność działań.

Na spotkaniach przyjmujemy zasadę, której autorem jest Benjamin Zander, tj. „Nie traktuj siebie tak cholernie poważnie”. dzięki temu uczestnicy podchodzą do siebie z dystansem, są w stanie spojrzeć na siebie z uśmiechem i poczuciem humoru.

Cena: jedna sesja 4 -5 godzinna 250 zł + VAT / osobę
6 sesji ( cały proces AL trwa 6 miesięcy) 1.400 zł +VAT/osobę (zniżka 100 zł za wpłatę z góry)

Miejsce: sesje AL w przytulnych przestrzeniach Akademii Świadomego Człowieka ul. Kaprów 3a/16 Gdansk-Oliwa

Kontakt i zapisy:
Agnieszka Głuszczyńska kom. 609 679 046
e-mail: gluszczynska@wp.pl

Rekrutacja na coaching grupowy AL.
(25 min. rozmowy indywidualne z prowadzącym AL – telefonicznie lub na Skype (agnieszka.gluszczynska).
Zadajemy sobie pytania o oczekiwania, potrzeby i korzyści. Sprawdzamy czy taka forma pracy będzie korzystana dla Ciebie, być może potrzebujesz czegoś innego np. coachingu indywidualnego, konsultacji biznesowej, doradztwa, mentoringu itp.

Termin warsztatu AL:
Sesja Demonstracyjna 10.07 poniedziałek godz. 18.00-20.00 inwestycja 20 zł, 2 sesje demonstracyjne w trakcie warsztatu

I sesja: 31 lipca poniedziałek godz. 16 – 20 przy grupie 5 osób,
kolejne terminy spotkań i miejsce ustalimy w grupie aby były dogodne dla wszystkich.

Prowadzący:

Agnieszka Głuszczyńska – Coach, Trener i Mentor Biznesu, Psycholog, Alchemia Coachingu
Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, w tym 17 lat w prowadzeniu własnej firmy szkoleniowo-coachingowej. Prowadzi szkolenia i warsztaty, sesje coachingu indywidualnego i grupowego dla właścicieli firm, zespołów, pracowników z różnych branż: od małych firm usługowych poprzez produkcyjne, finansowe czy doradcze. Jej klientami były firmy m.in. Balex Metal, Markety ZooKarina, ZPC Bałtyk, Nieruchomości Partnerzy, VBASS, Provision Solutions, MEWO S.A. VBass.
Od 2004 roku współpracuje ze Stowarzyszeniem „Wolna Przedsiębiorczość” Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość (m.in. w projektach „SWP się doskonali”, „Promocja zatrudnienia i Rozwój Zasobów Ludzkich”, „Poprawa zdolności świadczenia usług dla MSP”).
Od 2015 roku jest Mentorem Biznesu w Forum Mentorów w projektach Mentor4Biznes, Mentor4Ngo’s, Mentor4Mentors. Pomaga przedsiębiorcom działać skuteczniej, wydajniej i odważniej, dzięki czemu mogą oni stale podnosić atrakcyjność dla klientów i wartość swoich firm na rynku, lepiej zarządzać swoją firmą i zespołem.
Prowadzi grupy wsparcie rozwoju biznesu MasterMind oraz sesje coachingu grupowego metodą Action Learning w Olivia Business Centre . Specjalizuje się szczególnie w pracy z menedżerami, właścicielami MŚP oraz właścicielkami kobiecych pasjo biznesów. Jest członkiem SCAL Stowarzyszenia Coachów Action Learningu, gdzie uczy się metody i prowadzi superwizję pracy.

Rekomendacje uczestniczek AL:
„Jestem w grupie Action Learning, którą prowadzi Agnieszka. Comiesięczne zajęcia skupiają się na doprecyzowaniu naszych biznesowych celów. Zauważam, jak z każdym spotkaniem pojawia mi się coraz więcej klarowności w strukturze mojego biznesu. I za to serdecznie dziękuję Agnieszce i pozostałym uczestniczkom programu. Cenię sobie profesjonalizm Agnieszki, jej indywidualne podejście do każdej z nas i przede wszystkim jej życzliwość i chętne dzielenie się swoją wiedzą dla naszego wspólnego Dobra.”
Arleta Brzezińska „Serdecznie Polecam Agnieszka Głuszczyńska Alchemia Coachingu! Ja właśnie kończę swój 6-cio miesięczny proces i w podsumowaniu mi wyszło, że dużo zadziało się dobrego w moim biznesie, osiągnęłam większość moich celów :) Wsparcie Agnieszki jako prowadzącej oraz grupy to wartość bezcenna!”
Leczniczy Masaż Dzwiękiem Arleta Brzezińska

” (…) Agnieszka uczy poprzez Action Learning praktycznych umiejętności zadawania pytań otwartych, które znakomicie przydają się w codziennym życiu. Nie pytamy wiec, czy zrobisz to czy tamto, tylko jak to zrobisz? Co ci przeszkadza? Co dodaje odwagę? itp. Wspaniała życiowa umiejętność pytania, odpowiadania i słuchania.” Lidka Makowska

Zwiń