AKADEMIA ŚWIADOMEGO RODZICA – CYKL SPOTKAŃ DLA RODZICÓW

russian-1848957_1920

START:
11.03.2017 r. (sobota)  godz. 15:00 – 18:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
INWESTYCJA:
 150 zł/ za każde spotkanie
Przy zakupie całego pakietu – 20 % rabatu
Spotkania będą się odbywały przez 8 kolejnych sobót (z wyjątkiem Wielkiej Soboty)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

AKADEMIA ŚWIADOMEGO RODZICA,
czyli co każdy rodzic o wychowaniu wiedzieć powinien !

Dzieciństwo jest jednym z ważniejszych etapów w naszym życiu. To czego doświadczamy w tym czasie, w dużej mierze decyduje o tym, kim jesteśmy jako dorośli, jak patrzymy na siebie i świat, jakie relacje tworzymy z ludźmi oraz z samym sobą.
Niezwykle ważne jest, aby dorośli w życzliwy i mądry sposób towarzyszyli dzieciom w tym często niełatwym procesie poznawania siebie i odnajdywania swojego miejsca w świecie. Nie jest to jednak proste zadanie, choćby z tego względu, ze nikt nas nie uczy jak być rodzicem. Często robimy to „po omacku” lub opierając się na rodzinnych wzorcach, które nie zawsze są budujące i pozytywne. Dlatego z myślą o rodzicach i nauczycielach stworzyłam cykl inspirujących szkoleń i warsztatów o tej tematyce, których celem jest najogólniej mówiąc podnoszenie świadomości, a tym samym zachowanie dobrych relacji z dzieckiem.

Szkolenia bazują głównie na najnowszym nurcie psychologii – psychologii pozytywnej Martina Seligmana oraz na metodzie PBP – „Porozumienie bez przemocy” – Marshalla Rosenberga.
Jako nauczyciel z 22- letnim stażem i matka dorosłej córki chcę się podzielić z Państwem nie tylko wiedzą nabytą na studiach oraz licznych szkoleniach i warsztatach, ale przede wszystkim moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Pragnę przedstawić Państwu świeże spojrzenie na wychowanie, a przede wszystkim pokazać w bardzo prosty a zarazem wymowny sposób, co zaburza relacje i jak je naprawić z korzyścią dla obu stron, tak aby to co dziecku przekazujemy dawało mu silne korzenie i pozwalało rozwinąć skrzydła.
Z relacji rodziców wiem, że wiedza jaką przekazuję, okazuje się niezwykle przydatna i daje nowe, zdecydowanie bardziej świadome, spojrzenie na dziecko oraz jego wychowanie.

Zapraszam serdecznie – Maria Gotkiewicz :-)
– trener rozwoju osobistego – specjalista w zakresie psychologii pozytywnej
– nauczyciel
– kreator wizerunku – dyplomowana stylistka i wizażystka
Osoby zaineresowane proszę o kontakt pod nr. tel. +48 501 604 161, prześlę wtedy tematykę i szczegóły warszatów.

OBOWIĄZUJE TELEFONICZNA REZERWACJA do 8 marca, pod numerem:
tel.: +48 501 604 161 Maria Gotkiewicz
lub 58 728 45 65 Akademia Świadomego Człowieka

Zwiń