NAUKA MEDYTACJI – BEZPŁATNE WARSZTATY

13217042_1176309655721774_2966481362323919073_o

Termin: 11 czerwca (sobota), godz. 14.00 – 17.15

Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

„Medytacja to poligon, na którym rozwijamy świadomość, stopniowo budzimy się, rozluźniamy, stajemy się świadomi, jakie siły w nas budują nasze związki z rzeczywistością” – Navis Nord, „Sztuka Trzech Miłości”, s. 64.

Starożytne nauki o medytacji i rozwoju są często wyrwane z kontekstu, przez co stają się nieskuteczne. Nowe bywają pozbawione głębi, żeby nie rzec powierzchowne, a przez to pozbawione skuteczności. Inne z kolei dziwaczne, nawiedzone i emocjonalne, a niektóre centra medytacji zamieniły się w organizacje handlowe.
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, w czasie których bez dogmatów, bez uprzedzeń, bez nawiedzenia opowiemy o możliwości rozwoju dla współczesnego człowieka.

W trakcie warsztatów będziemy ćwiczyć 7 elementów, które są częścią każdej medytacji: wylogowanie, czucie ciała, rozluźnianie, zarządzanie uwagą, obserwacja, stabilizacja, witalizacja. Medytacja nawet bez jednego z tych elementów nie jest medytacją, każdy z tych elementów stanowi wstęp do jakiejkolwiek techniki medytacyjnej.
W trakcie wykładu Navis Nord przedstawi nowoczesną egzystencjologiczną perspektywę medytacji i rozwoju człowieka, opartą na rozwijaniu samodzielności, niezależności, której jedynym celem jest wolność od wszelkich ograniczeń, spełnienie, doskonalenie relacji z ludźmi, radość i szczęście.

Rozkład zajęć:
14.00 -14.45 wykład
15.00 – 15.45 medytacja i wyjaśnienia
16.00 – 16.30 medytacja i wyjaśnienia
16.45 -17.15 – Pytania i odpowiedzi

W trakcie warsztatów będzie można kupić książki Navisa Norda w promocyjnych cenach.

Spotkanie prowadzi Navis Nord: autor książek: „Sztuka Trzech Miłości”, „Prosperity Training”. Autoryzowany przez trzy różne tradycje. Ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. A poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie pokazując „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Od 1992 prowadzi Centrum Rozwoju Człowieka Station Nord w Krakowie. Ale także ma za sobą doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń komercyjnych z marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń).

Chętnym polecamy także zapoznanie się z wyjaśnieniami do medytacji na Uniwersalną Miłość, przedstawionymi w książce Navisa Norda „Sztuka Trzech Miłości” (do nabycia w sklepie wydawnictwa Antares: www.navisnord.eu) i przyniesienie pytań.

W warsztatach może wziąć udział ograniczona liczba osób, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Dodatkowe informacje i zgłoszenia
tel. +48 601 42 46 41
biuro@stationnord.pl

Zapraszamy także na zajęcia: Medytacja w akcji – roczny kurs medytacji od A do Z (12 czerwca, godz 9-14:30):
https://www.facebook.com/events/607810852717953/

Książki „Sztuka Trzech Miłości” i „Prosperity Training” są do nabycia w sklepie wydawnictwa Antares: www.navisnord.eu, na stronie znajduje się również demo do pobrania.

Dodatkowe informacje:
www.stationnord.pl
Facebook Navis Nord & Station Nord PL
Grupa na FB: Duchowość w XXI wieku

Zwiń

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz