GŁOS JAKO NARZĘDZIE W POZNAWANIU SIEBIE

Głos

TERMIN:
14.07.2017 r. (piątek)  godz. 18:00 – 21:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
INWESTYCJA:
60zł, płatne gotówką na miejscu

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Jak często obawa przed opinią innych blokuje nas przed wydawaniem dźwięków, które akurat nam w duszy grają? Czasem dziwnych, zwierzęcych, głośnych, albo delikatnych jak rosa…
Kiedy ostatni raz krzyczałeś ze szczęścia lub złości, ale tak naprawdę głośno?
Śpiewałeś kiedyś pieśń serca dla siebie lub bliskiej osoby?
Spotykasz się czasem z ludźmi tylko po to, by cieszyć się dźwiękami, które w Was drzemią? Lubisz swój głos? Do czego tak naprawdę służy?

Niech te i inne pytania będą inspiracją do naszego spotkania. Moim zdaniem rozwój świadomości to również odkrywanie mocy swojego głosu lub w ogóle dźwięków. I nie mam tu na myśli akademickich regułek, sztucznego odtwarzania tego, co cudze. Moją inspiracją są pieśni tradycyjne, śpiew biały, śpiewokrzyk – dźwięki prawdy płynące wprost z gorących serc silnych bab stojących na polu i wołających do ptaków na skraju lasu. Czuję to naturalnie, jak moje korzenie. Ale może Ty potrzebujesz delikatnego szeptu, cichego wzdechu, mlaskania czy klaskania w dłonie? Nie zamierzam Ci niczego narzucać, a raczej stworzyć przestrzeń, byśmy energią wsparcia grupy zrzucili indywidualne blokady, albo zwyczajnie pohałasowali dla zabawy (to już zależy od Ciebie ;) ).

Dla kogo:
Na spotkanie zapraszam wszystkich chętnych, ale przede wszystkim tych, którzy chcą pobawić się głosem, a na co dzień nie mają ku temu okazji… niech to, że wcześniej nie śpiewałeś nigdzie, prócz własnej łazienki, Cię nie powstrzyma!

O mnie:
Klaudia Lewandowska – Od kilku lat jestem członkiem zespołu Laboratorium Pieśni, co w głęboki sposób pozwala mi mierzyć się ze swoimi słabościami, jak i odkrywaniem mocnych stron na scenach polskich i zagranicznych. Rozwijam się również poprzez uczestnictwo w warsztatach (m.in. wspaniałej Olgi Szwajgier) czy lekcjach śpiewu, jednak wierzę w to, że cała wiedza potrzebna do tego, by cieszyć się sobą i swoim głosem jest już we mnie, i w każdym z Nas. Chciałabym podzielić się tym, co kocham najbardziej – wolnością wyrażania Siebie poprzez śpiew. Odrzucenie oceny, cudzych opinii i poddanie się swojej intuicji potrafi wykreować niesamowitą przestrzeń i ukazać nieznane dotąd części osobowości. Jestem przekonana, że każdy może tego doświadczyć.
KONIECZNIE zabierz luźne ubrania i butelkę wody, można wziąć coś do pisania.

Liczba miejsc ograniczona (10 osób), obowiązują zapisy: klaudia@bumbumcyk.pl

Istnieje możliwość zapisania się na kontynuację (szczegóły omówimy na miejscu).

Koszt: 60zł, płatne gotówką na miejscu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy, proszę napisz do mnie ♥

Zwiń