CO MOŻESZ DLA SIEBIE ZROBIĆ, ABY DOŚWIADCZAĆ ZDROWIA LUB PORADZIĆ SOBIE Z CHOROBĄ (UKŁAD IMMUNOLOGICZNY, CHOROBA NOWOTWOROWA)

amazing-736888_1280

Termin: 16.11.2016 r. (środa)
godz. 18:00 – 20:00
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
Inwestycja: 15 zł
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Nasza świadomość prozdrowotna i wiedza jak funkcjonuje  ciało – to podstawa, aby doświadczać zdrowia i radzić sobie z chorobą ( np. wynikającą z osłabienia układu immunologicznego). Nowe badania naukowe: psychoneuroimmunologia, epigenetyka – przedstawiają holistyczny model funkcjonowania człowieka. Ciało i umysł są połączone. Podczas spotkania zostanie przedstawiona koncepcja, która może zwiększyć wiarę, nadzieję w możliwość wyzdrowienia (w przypadku takich chorób jak np. rak) lub dać odpowiednie strategie wzmacniające zdrowie. Nowa biologia, nowa fizyka, nowe spojrzenie na rzeczywistość… a jednocześnie ciało, które kocha prawdę (psychosomatyka). Zapraszam do spojrzenia w swoje wnętrze, do zatrzymania się tu i teraz… żeby poczuć, jak dużo możesz dla siebie zrobić.

Wykład poprowadzi: mgr Danuta Stopieńska- terapeutka, trenerka rozwoju osobistego i technik redukcji stresu, psychoonkolog. Ukończyła m.in. studia podyplomowe z psychoonkologii ( SWPS), szkolenia- Racjonalna terapia Zachowania, Program Simontona, szkolenia w zakresie terapii holistycznych. Od 20 lat prowadzi zajęcia, warsztaty i konsultacje indywidualne. Przeprowadziła wiele wykładów o tematyce prozdrowotnej dla mieszkańców Gdańska. Od kilku lat jest koordynatorką i terapeutką w Akademii Walki z Rakiem w Gdańsku.

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc, tel.: 730 950 057 lub (58) 728 45 65

Zwiń