KONCERT RELAKSACYJNY NA MISACH TYBETAŃSKICH- HARMONIA CIAŁA, DUCHA, UMYSŁU

23926638_402698703496438_2260477608042547959_o

TERMIN:
16.12.2017 r. (sobota) godz. 18:00 – 19:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
mail: kasia.szymkow@yahoo.pl
messenger: Kasia Szymków
SMS: 669 495 153
INWESTYCJA:
40 zł

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Każdy jest dźwiękiem, częstotliwością, to nasza natura. Wirujemy jak instrumenty dostrajając się do warunków zewnętrznych, świata ludzi, a nawet własnych partnerów życiowych. O nas zależy więc czy jesteśmy zestrojeni i zharmonizowani ze światem zewnętrznym i samym sobą czy też nie. Dźwięk ma bardzo silny wpływ terapeutyczny na umysł człowieka. Jest nie tylko pokarmem dla serca, ale i dla duszy, wzniecając bożą iskrę w istotach ludzkich.

Zapraszamy do kąpieli w wibracjach dotykających duszy.
Podczas spotkania zanurzymy się w bezpieczną przestrzeń serca.
Prócz muzykoterapii doświadczymy dodatkowych dobrodziejstw aromaterapii. A wszystko po to, by oczyścić i zharmonizować centra energetyczne i odpowiadające im organy fizyczne.
Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe, wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.
Dźwięk ma bardzo silny relaksacyjny wpływ na ciało i umysł człowieka. Terapia dźwiękiem wchodzi w obręb naturopatii czyli naturalnych metod uważanych za lecznicze.

Terapia dźwiękiem: dla kogo?
Metoda nie powoduje skutków ubocznych, jest bezpieczna i nieinwazyjna, choć powinny się jej wystrzegać chorzy z rozrusznikiem serca oraz osoby pod wpływem środków psychotropowych, które nie są pod opieką lekarza.

Zwolennicy terapii dźwiękiem zalecają go w przypadku następujących dolegliwości i schorzeń:
– przewlekły stres,
– napięcie,
– zmęczenie,
– depresja,
– schizofrenia,
– nerwica,
– bezsenność,
– bóle kości i mięśni,
– migreny,
– problemy z krążeniem.

Dźwięki i wibracje mis Tybetańskich, pobudzają nie tylko receptory słuchowe, ale i te umieszczone na skórze oraz błonach śluzowych. Sygnały z receptorów, w postaci drgań i wibracji, docierają do każdej komórki naszego ciała. Mają wpływ na szybsze krążenie krwi, poprawia prace narządów wewnętrznych, szybciej usuwane są toksyny. Najcenniejszym efektem jest samouzdrawianie naszego organizmu, następuje regeneracja. Stopniowo usuwane są blokady, napięcia – te z poziomu fizycznego jak i psychicznego.

Koncert trwa godzinę. Wszyscy uczestnicy leżą na plecach, stopy, na których znajduje się najwięcej receptorów powiązanych z narządami wewnętrznymi, mają skierowane w stronę fal dzwiękowych wydawanych przez uderzane misy. Misom o różnej wielkości i wadze przypisane są odpowiednio tony dźwiękowe powiązane z naszymi konkretnymi czakrami ( kanały energetyczne o wibracji właściwej dla swojej funkcji ) Aby terapia dzwiękiem przyniosła lepsze efekty, należy mieć na sobie ubrania z naturalnych tkanin i przed zabiegiem wypić nieco wody /co najmniej szklankę/, gdyż dobre nawodnienie organizmu sprzyja przewodzeniu fal dźwiękowych.

Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie :)

Serdecznie Zapraszam na koncert relaksacyjny podczas którego poczujemy dobroczynny wpływ gry na antycznych Misach Tybetańskich i Gongu
16.12.2017 godzina 18.00 Akademia Świadomego Człowieka
Proszę o przybycie 10 min wcześniej, sugeruje zabrać koc do otulenia, wodę do picia. (koce dostępne są również na miejscu)

Inwestycja w Zdrowie: 40 zł

 

OBOWIĄZUJE REZERWACJA
kasia.szymkow@yahoo.pl
messenger: Kasia Szymków
SMS: 669 495 153

Zwiń