OTWARTY WIECZÓR USTAWIEŃ WG B.HELLINGERA – PROWADZI DOROTA KRASZEWSKA

21752299_1863535250328449_1568207387649110839_n

START:
17.09.2017 (niedziela) godz. 17:00 – 20:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
INWESTYCJA:
25 zł płatne na miejscu w Akademii Świadomego Człowieka
ZAPISY:
Dorota Kraszewska-Skoczkowska – tel +48 501 060 903
e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Zapraszam 17 września o godz. 17:00 – 20:00 na Otwarty Wieczór Ustawień wg B.Hellingera

Metoda Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera sprawdza się szczególnie w sytuacjach, w których człowiek czuje, że „utknął” w przejściu. Powrót do starego jest niemożliwy, przejście do nowego jest trudne.

W programie wprowadzenie w tematykę – podstawowe informacje na temat metody oraz praw rządzących w systemach w tym najistotniejszym systemie każdego człowieka jakim jest rodzina.
Będą również ćwiczenia, umożliwiające zobaczenie jak działa „wiedzące pole” pozwalają one uzyskać wgląd w sytuację osobistą i pójść do przodu. Ćwiczenia, przez które można zwiększyć świadomość ciała, poczuć pamięć bliskich, a także doświadczyć wglądów, miłości, pojednania oraz zrozumienia.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
Dorota Kraszewska-Skoczkowska – tel +48 501 060 903
e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl
Aby wziąć udział w spotkaniu należy uiścić opłatę organizacyjną w kwocie 25 zł, płatne na miejscu w Akademii Świadomego Człowieka.

Ustawienia Systemowe Berta Hellingera prowadzone z udziałem reprezentantów pozwalają na zobaczenie szerszego kontekstu i ukrytych relacji. Pokazują siłę więzi międzyludzkich. Szybko i precyzyjnie prowadzą do dynamiki, która wiąże osobę z jej systemem rodzinnym w dysfunkcjonalny sposób, ograniczając jej osobisty rozwój. Pomagają wydobyć na jaw to, co w rodzinie wikła nas w losy innych członków rodziny.
Przede wszystkim zaś, pokazuje reguły i prawa według których udaje się uwolnić z ograniczeń. Bowiem system rodzinny znacząco przyczynia się do tego kim jesteśmy, w czym jesteśmy dobrzy i na jakiej pozycji w grupie czy organizacji czujemy się swobodnie. Czasem działa hamująco na rozwój kariery, utrudnia nam sprawne działanie będąc podstawowym twórcą wzorców w naszym życiu. Dlatego uwalniając się z uwikłań i nieświadomych blokad odzyskujemy zgodę na własny sukces. Pojawia się wolna przestrzeń dla nowego, dla tego, co zostało niegdyś wyłączone.
Jeśli czujesz, że też tak masz – przyjdź. Jeśli chcesz, aby osoba towarzysząca była obecna – zaproś ją. Sprawdź, zobacz, jak inni radzą sobie. Lub nie radzą i dlatego tu są. Praca w grupie wzmacnia możliwość istotnych zmian na poziomie świadomości, relacji oraz dostępu do własnego potencjału.
Korzyści wynikające z pracy tą metodą to między innymi:

* uspokojenie i wzrost poczucia pewności siebie,
* uwalnianie przyczyn i przeszkód stojących na drodze do spełnienia,
* rozpoznanie istoty konfliktów i możliwości ich pozytywnego rozwiązania,
* odnalezienie drogi do osobistego i zawodowego sukcesu,
* lepsze zrozumienie relacji w rodzinie,
* poczucie siebie w systemie.

W zależności od potrzeb, ustawienie może przybrać formę jednorazowego spotkania lub może być punktem wyjścia dłuższej pracy osobistej.
Pozdrawiam :)
Dorota

Ukończyłam kurs ustawień systemowych metodą Berta Hellingera w poradnictwie i psychoterapii w Centrum Psychologicznych Ustawień Systemowych w 2006r. Absolwentka kursów The Fundamentals and the essentials of Systemic Coaching and Constellations training facilitated by John Wittington approved by The International Coaching Federation. Specjalizuję się w indywidualnej pomocy coachingowej i terapeutycznej metodą Berta Hellingera. Szkolenia i warsztaty prowadzę od 1996 roku. Jako trener i coach efektywności osobistej prowadziłam warsztaty z zakresu budowania poczucia własnej wartości i radzenia sobie ze stresem. Prowadziłam też liczne szkolenia z zakresu asertywności i komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania czasem. Praktyk NLP. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Pedagogiki Artystycznej.

Zwiń