SPOTKANIE AUTORSKIE Z BOGUSŁAWEM SZEDNYM – Gdańsk

22713541_343677509436413_5427886343251120936_o

TERMIN:
17.11.2017 r. (piątek) godz. 19:00 – 21:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
Beata Szymańska – tel. +48 730 950 057
lub mail: beata.szymanska@twojaakademia.pl
INWESTYCJA:
wstęp wolny

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Kochani,
Agnieszka Dróżdż i Akademia Świadomego Człowieka serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie, którego gościem specjalnym będzie Bogusław Szedny, autor książki:
„XII SUGESTII – przewodnik do szczęśliwego życia”.

Podczas spotkania autor przybliży swoje 12 sugestii – czyli praktyczne porady, które prowadzą w stronę szczęśliwego życia. Oczywiście nie zabraknie fascynujących historii związanych z 4-letnim pisaniem książki oraz porady jak napisać swoją książkę.

Będzie to znakomita okazja, aby posłuchać ciekawej historii Bogusława, który przez kilkanaście lat pracował w radiu i telewizji, prowadził biznesy w Polsce jak i USA. Ale doświadczył również bezdomności – podczas której przeszedł wewnętrzną transformację, czego efektem jest jego książka.

Spotkanie będzie prowadzone w lekkim i inspirującym klimacie :)
Na miejscu będzie możliwość zakupienia książki z piękną dedykacją od autora!

KIEDY:
17 listopada (piątek), godz. 19:00 – 21:00.

GDZIE:
Akademia Świadomego Człowieka
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA:
e-mail: beata.szymanska@twojaakademia.pl
tel: +48 730 950 057
wstęp wolny

O AUTORZE:
Bogusław Szedny – architekt szczęśliwego życia
Przez 15 lat pracował jako dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny (TVP, TVN, Polsat, Polskie Radio). Ponad 8 lat mieszkał w USA, gdzie był współwłaścicielem kilku firm z branży show-biznesu. Gdy wszystko się zawaliło, przeprowadził się na Hawaje w poszukiwaniu szczęścia. Przez rok doświadczył bezdomności, podczas której przeszedł wewnętrzną transformację. Od powrotu do Polski, prowadzi publiczne seminaria, grupowe warsztaty oraz pracuje indywidualne, inspirując ludzi do odkrywania wewnętrznego szczęścia.
www.BoguslawSzedny.com

O KSIĄŻCE:
„XII Sugestii – przewodnik do szczęśliwego życia” to książka, która w lekki sposób pomaga lepiej poznać siebie. Wybaczanie, wdzięczność, miłość do siebie – to tylko niektóre z sugestii, które mogą poprawić jakość naszego życia. W sumie, autor przedstawia 12 wskazówek, które mają nam pomóc odpuścić to, co nam w życiu nie służy i pozwolić tworzyć szczęśliwe życie. Książka zawiera wiele autentycznych przykładów, praktycznych ćwiczeń oraz przestrzeni na własne refleksje. Dzięki temu, czytelnik może sam na nowo odkryć kim jest i jaki ma życiowy cel.


With Love,
Bogusław Szedny
architekt szczęśliwego życia
www.BoguslawSzedny.com

Zwiń