METAFIZYKA URODY

18920564_1809144672748410_7979256571431224190_n

START:
19.06.2017 r. (poniedziałek)  godz. 18:30 – 21:30
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
INWESTYCJA:
Osoby zapisane: 65 zł, w dniu warsztatów 75 zł
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

W pierwszej części dowiesz się jak naturalnie pielęgnować skórę, jak wykorzystać składniki, które masz w kuchni, dostaniesz porcję przepisów na domowe cuda kosmetyczne i próbki ukręconych z miłością raw kosmetyków. Dowiesz się jak czytać etykiety, czego unikać, na co zwrócić uwagę przy kupowaniu kosmetyków
z drogerii, a także nauczysz się masażu twarzy. W drugiej części skupimy się na swoim wnętrzu, poznasz techniki dzięki którym będziesz mogła stwarzać się tak piękną, młodą i pełną mocy jak tylko sobie wymarzysz. Będziemy pracować z energią, technikami kwantowymi, szamańskimi. Do zobaczenia!

Wstęp: Osoby zapisane: 65 zł, w dniu warsztatów 75 zł

Obowiązują zapisy!:
martakadlub@gmail.com
mfangerog@wp.pl
Prowadzenie:
Marta Kadłub – aktorka, terapeutka naturalna (absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia), praktyk pracy na poziomie energii oraz metod kwantowych ( Metoda Dwupunktowa oraz Theta Healing), przewodniczka kobiet w budzeniu ich żeńskiej energii, plastyk i magister kulturoznawstwa.
Więcej informacji: martakadlub.wordpress.com lub na mojej stronie na fb

Magdalena Fangerog – Osipiak, Ewa Sienkiewicz –
szalone, dojrzałe kobiety, pasjonatki zdrowego i naturalnego stylu życia, ekologii, naturalnych kosmetyków i dobrych wyborów. Pasjonatki słynnego hasła : „nigdy nie jest za późno” i „wszystko jest możliwe”. Świadomość tego co jest dla skóry najlepsze a wiedza o tym co znajduje się w produktach, które można znaleźć na półkach sklepowych , nawet tych ekologicznych – sprawiła, że zaczęły kosmetyki i mazidła kręcić same. Nie chciały zgodzić się na wszechobecną chemię, na parabeny, silikony, alkohol, sterydy, aluminium i ciężkie chemiczne związki, niejednokrotnie zagrażające życiu i zdrowiu. A zwłaszcza nie chciały zgodzić się na marketingową i reklamową ściemę. Stosują złotą zasadę , żeby nakładać na skórę głównie takie składniki, które bez obaw i szkody można zjeść. Kto raz spróbował ich kosmetyków, nie chce i nie potrzebuje już żadnych innych. Dziewczyny o skórze wiedzą niemal wszystko – o jej pielęgnacji również, chociaż nie są wykształconymi w tej dziedzinie kosmetolożkami czy lekarzami. A może właśnie dlatego – wiedzą tak wiele, są otwarte i nie trzymają się głównego nurtu. Niepoprawne gaduły z bardzo szerokim spektrum zainteresowań …więc gdyby ktoś chciał jeszcze porozmawiać o suplementach diety, pastach bez fluoru, homeopatii, slow-bieganiu, szwedzkim designie, tkaniu gobelinów, malowaniu ścian czy unschoolingu lub homeschoolingu – to proszę pytać ???? – chętnie opowiedzą ????
Kontakt : naturalneiproste@wp.pl

Każda z nas chce wyglądać młodo i pięknie. Chce być kobieca i spełniać swoje marzenia. A wiesz, że możesz dokonać tego za pomocą praktyk pracy z energią? Lifting twarzy bez skalpela, wyrzeźbione ciało i wymarzona waga bez wielkich potów i wyrzeczeń – to możliwe. Już kilka minut dziennie wystarczy by pracując tymi metodami poczuć się i wyglądać cudownie. A może słyszałaś o technikach kwantowych? Pracy z energią żeńską? Jeśli nie, zostań kreatorem swojego życia – bądź najlepszą i najpiękniejszą wersją siebie. Przyjdź na nasze warsztaty 19.06.2017
A do tego porcja wiedzy o naturalnej pielęgnacji! Wychodzisz z pakietem narzędzi i dobrych wrażeń – nic tylko korzystać.
Zapraszamy

Zwiń