THETA HEALING ® – STOPIEŃ ZAAWANSOWANY

16903304_1146247145501273_8161145244431511631_o

START:
2.06.2017 r. (piątek)
Piątek 10.00 – 18.00
Sobota 9.00 – 18.00
Niedziela 9.00 – 17.00
Z przerwami piętnastominutowymi oraz jedną godzinną przerwą obiadową.
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
INWESTYCJA:
1250 zł

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Seminarium drugiego stopnia obejmuje:
6 godzin doładowywania do pamięci komórkowej programów i uczuć, które zintegrują świadomość boskości i jedności ze wszystkim, co istnieje. Nauczenie się tych uczuć skutkuje fizycznym, emocjonalnym i duchowym uzdrowieniem
naukę boskich definicji pomagających żyć w harmonii i szczęściu
nabycie umiejętności czystego i klarownego wyrażania uczuć dla najwyższego dobra, uwalnianie negatywnych emocji typu: odrzucenie, traumy, urazy i żale, które zapychając kanał energetyczny utrudniają kreowanie obfitości.

Oczyszczenie tych programów otwiera w umyśle przestrzeń na dokonywanie cudów

bezbolesne radykalne wybaczanie bez konieczności ponownego przeżywania traumy

pogłębienie umiejętności osiągania stanu theta w połączeniu z poszczególnymi planami

naukę uzdrawiania przyrody i materii ( w tym: samochodów, komputerów…)

pracę nad przeprogramowaniem pożywienia, które ma negatywną świadomość i niskie wibracje

oswajanie się z IV planem, rozmowy ze zmarłymi, aby przepracować lęk przed śmiercią

kontakt z przodkami aby uzdrowić historię rodu i swoje miejsce w rodzinie

oczyszczenie przysiąg, zobowiązań czy kontraktów z innych wcieleń i pozostałych planów

uwolnienie wolno unoszących się wspomnień i myśli
uzdrowienie okresu prenatalnego
Na seminarium II stopnia dla zaawansowanych (które jest jednocześnie wymagane, jeśli chciałbyś uczestniczyć w kursach MANIFESTACJA OBFITOŚCI, ANATOMIA INTUICYJNA I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA) pracujemy z uczuciami. To, co może zabrać całe życie do nauczenia, może być zakodowane w ciągu paru sekund. Czy wiesz , jak żyć bez lęku, złości , frustracji? To nie oznacza, że jeśli potrzebujesz odczuć strach w momencie zagrożenia, nie będziesz go posiadał. To tylko oznacza , że nie będziesz potrzebował tworzyć sytuacji pełnych strachu w życiu. U wielu osób życie z negatywnymi uczuciami i programami jest nawykiem. Oczyszczenie programów połączonych z urazami, żalami, odrzuceniem otworzy przestrzeń w umyśle , która sprawi, że będziesz w stanie przesuwać przedmioty mentalnie (telekineza) bądź w inny , pozytywny sposób wykorzystywać energię. Naturą życia jest energią. Oczyszczenie idoładowanie energetyczne daje szybkie rezultaty poprzez zrozumienie tego, iż to, co jest tworzone, może być „odkreowane” i stworzone ponownie . Jesteśmy wspaniałymi istotami tworzącymi swoją rzeczywistość. Innym ważnym zagadnieniem jest koncepcja siedmiu planów, która została przekazana Vianne Stibal przez Prawo Prawdy.

Siedem planów dostarcza nam zrozumienia, jak i dlaczego świat działa na fizycznym i duchowym poziomie i jak odnosi się to do nas . Na seminarium dla zaawansowanych poznajemy nie tylko szczegółową koncepcje uzdrawiania poprzez plany egzystencji, również doświadczamy tych obszarów w celu oczyszczenia z możliwych programów, przysiąg czy zobowiązań z poszczególnych poziomów. Bardzo istotna i unikatowa jest praca z programami, kiedy to czyjaś świadomość była wyłączona i działał tylko podświadomy umysł (podczas operacji, traumy, gwałtu, pobicia oraz gdy osoba traci świadomość z powodu nadużycia alkoholu czy narkotyków. ) Poprzez te tzw. wolno unoszące się wspomnienia osoba odgrywa traumę w swoim obecnym świecie, kiedy usłyszy hałas, słowa lub doświadczy sytuacji podobnych do tych, które sama zaakceptowała będąc w nieświadomym stanie . Od momentu poczęcia jesteśmy świadomi tego , co się wokół nas dzieje . Uczucia, emocje, wierzenia matki są często przenoszone na dziecko w łonie.

Traumatyczne myśli, uczucia bycia niechcianym, bycia przytłoczonym mogą być odczuwane przez dziecko i mieć wpływ na jego poziom serotoniny i adrenaliny. Niektóre dzieci zaczynają jako bliźniaki, ale Natura pozwala tylko urodzić się jednej trzeciej bliźniaków. To może powodować całkowitą samotność w bliźniaku, który pozostał. Wysyłanie miłości do dziecka w łonie – to ćwiczenie możesz praktykować na własnych rodzicach, na sobie czy na swoich dzieciach. Na stopniu dla zaawansowanych mamy możliwość rozmowy z WYŻSZYM JA. Jest bardzo interesujące, co można zrobić poprzez Wyższe Ja – na przykład jeśli ktoś ma program, że pieniądze się go nie trzymają, może odkryć, że jego Wyższe Ja nie zna pojęcia pieniędzy. Podczas kolejnych stopni wzrastają Twoje umiejętności, wibracje, dzięki czemu Twoje życie promienieje energią miłości, radości, harmonii, zdrowia oraz obfitości.

WSZELKIE INFORMACJE O KURSIE: https://www.mariannabartke.com/theta-healing-stopien-zaawansowany-gdask/

Zwiń