Małgorzata Janowska
Jestem psychologiem i pedagogiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, blok specjalizacyjny Przygotowanie Pedagogiczne dla Psychologów tamże, Szkolenie Animatorów Profilaktyki oraz Szkolenie I Stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Kontynuuję naukę w Studium Mediacji metodą Porozumienia bez Przemocy. Od kilku lat współpracuję ze szkołami oraz organizacjami pozarządowymi w zakresie prowadzenia warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem zainspirowana metodą Porozumienia bez Przemocy, Dialogu Motywującego oraz podejściem duńskiego pedagoga i terapeuty Jespera Juula.

Kamila Banach
Jestem psychologiem-seksuologiem, socjoterapeutą.
Skończyłam studia magisterskie z psychologii oraz studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym w Sopocie.
Od 2014 r. szkolę się jako psychoterapeuta w Instytucie Psychologii Procesu im. Arnolda Mindella. Od wielu lat pracuję w organizacji pozarządowej. Moja pasja to praca z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.
W swojej pracy wykorzystuję Metodę Dialogu Motywującego, bazującą na potencjale do zmiany i poszanowaniu drugiej osoby. Interesuję się metodą Porozumienia bez Przemocy oraz podejściem duńskiego pedagoga i terapeuty Jespera Juula

Zwiń