ODKRYJ DOBRY POMYSŁ NA BIZNES I PRACUJ Z PASJĄ – WARSZTATY


21122467_786354664878830_6200544407187764218_o

TERMIN:
20.09.2017 r. (środa) godz. 18:00 – 21:30
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
szczegóły tutaj
INWESTYCJA:
45 zł

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Pracujesz w korporacji i Twoja obecna praca Cię frustruje? Może masz już dość i myślisz o zmianie, lecz obawiasz się, że wpadniesz z deszczu pod rynnę, bo nie wiesz jaki kierunek zawodowy będzie dla Ciebie dobry? A może jesteś mamą na urlopie macierzyńskim, która szuka dobrego pomyslu na biznes?

Jeśli tak, to zapraszam Cię na warsztaty, na których porozmawiamy o tym, jak odkryć pomysł na siebie i na biznes, który będzie zgodny z Tobą i Twoim potencjałem, a także da Ci pieniądze. To jest możliwe, czego żywym przykładem jestem ja i kobiety, z którymi pracuję oraz które spotykam na swojej drodze.

Jeśli więc:

– masz dość swojej obecnej pracy i marzysz o jej zmianie. Rozważasz przejście na własną działalność, ale jeszcze nie jestes pewna, czy to droga dla Ciebie.

– od pewnego czasu już szukasz pomysłu na biznes, aby pracować z satysfakcją, pasją i realizować swoje talenty, ale wciąż nie jesteś pewna, co by to mogło konkretnie być,

– chcesz odkryć właściwą dla siebie ścieżkę zawodową, gdzie będziesz robić to, co kochasz i zarabiać na tym pieniądze.

Dla kogo są te warsztaty?

Dla kobiet pracujących na etacie, w korporacji, które od jakiegoś czasu są już w procesie rozwoju i poszukiwania pomysłu na siebie i na biznes. Jednak, jeszcze nie wiedzą, albo nie są pewne, w którym kierunku pójść. Jednocześnie, mają chęci i motywację do poszukiwań i zmiany swojej pracy, zawodu i przejścia z etatu na własną działalność.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: https://www.spelnijsiezawodowo.pl/event/warsztaty-gdask-odkryj-dobry-pomysl-na-biznes-i-pracuj-z-pasja,31

Weź udział w warsztacie i świadomie wybierz ścieżkę zawodową, którą chcesz podążać.

Do zobaczenia!
Anna Koprowska
Coach Zmiany Zawodowej

OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC: szczegóły tutaj

Zwiń