ŚWIĘTO PRZESILENIA JESIENNEGO

wreath-1520645_1920

Termin: 22.09. 2016 r. (czwartek)
godz. 21:00 – 00:00
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
Inwestycja: 35 zł
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Kochani!

Lato dobiega końca, plony zostały zebrane z pól, a słońce ogrzewa nas swoimi ostatnimi goracymi promieniami. To czas podsumowań, końca letniej pracy i przygotowania do zimowego snu. To również czas świętowania i wdzięczności za obfitość jaka spotkała nas w minionym roku astrologicznym. Takim punktem granicznym między letnią obfitością, a jesiennym spokojem jest Równonoc Jesienna. Z tej okazji cała Akademia Świadomego Człowieka zaprasza Was na wspólne świętowanie :-)

Podczas Równonocy: – będziemy cieszyć sie i świętować obfitość i dobrobyt jakie spotkały nas w tym roku – podsumujemy poprzedni rok astrologiczny – wspólnie podziękujemy za minione lato – skonkretyzujemy, czego chcemy dla siebie w kolejnym roku podczas ćwiczeń – stworzymy mapę marzeń – otworzymy się na nową obfitość i dobrobyt, które będą z nami w kolejnym roku za pomocą ćwiczeń i medytacji :-)
Podczas spotkania będzie nam towarzyszyć specjalne stworzone z okazji Równonocy Miejsce Mocy, Wdzięczności i Obfitości.

Całość poprowadzi Aneta Anna Rudzka: terapeutka, animatorka i miłośniczka długich, epokowych kiecek, do których założenia zachęca Was tego szczególnego wieczoru :-)

Prosimy Was również o zabranie ze sobą gazet i ilustracji potrzebnych do stworzenia mapy marzeń.
Do zobaczenia już wkrótce :-)

Inwestycja: 35 zł
Prosimy o rezerwacje miejsc pod nr.: 58 728 45 65

Zwiń