ODMŁADZAJĄCE RYTUAŁY – PIERWSZY Z CYKLU WYKŁADÓW

Agnieszka Hetmanowska

Termin: 25.02.2017 r. (sobota)
godz. 12:00 – 15:00
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
Inwestycja: 230 zł (za każde spotkanie)
Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu przez kolejny rok.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Zapraszamy na cykl spotkań z:

Agnieszką Hetmanowską-Czapiewską – terapeutką manualną
Izabelą Karwacką – charakteryzatorem filmowym
duetem, który przybliży Ci, jak wykorzystać ogromny potencjał naszego organizmu by pozostać na dłużej młodą i piękną. Wskażemy prawidłowy i naturalny kierunek pielęgnacji oraz podkreślania Twojej urody makijażem.

Zmiana to życie, zmienia się świat zmieniasz się Ty, Twoja skóra, mięśnie twarzy zastygają w powtarzalnych schematach mimicznych, czynności pielęgnacyjne i makijaż – te same od lat nie służą już jak kiedyś. Wir życia często spycha Cię na dalszy plan – zresetuj z nami ten stan i rozkwitnij na nowo.
Zachłysnęłyśmy się nowościami, zapominając o tradycyjnej pielęgnacji. Reklamy zakodowały naszą świadomość, że jest z nami coś nie tak, bo nasze twarze nie przypominają wygładzonych obróbką graficzną twarzy „ kobiet idealnych” ukrytych pod maską makijażu. Pielęgnacja i makijaż wykonywany na „autopilocie” już dawno temu mogły zagubić to co najistotniejsze – zagubić Ciebie. Zatrzymaj się, spójrz w lustro, pomyśl o sobie, odrzuć rutynę i świadomie zadbaj o swoja urodę. Jesteśmy przecież wspaniałymi kobietami i nie musimy wzorować się i upodabniać do innych, każda z nas jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Na cyklicznych warsztatach pomożemy Ci odkryć w sobie piękno. Pokażemy, ile możliwości w nas drzemie, jak wykorzystać naturę i akupresurę mięśni twarzy by podkreślić urodę. Nie będziesz miała już wątpliwości, w jakim makijażu Ci do twarzy. Tylko Ty potrafisz najlepiej zadbać o siebie.

Tego dnia nauczysz się:
– prawidłowego demakijażu
– manualnych elementów odmładzających
– mineralnego makijażu oddychającego

Każdy pojedynczy warsztat niesie indywidualną wartość, zapraszamy również do udziału w całym cyklu. Planujemy spotkania raz w miesiącu przez kolejny rok.
Dla Ciebie połączyłyśmy nasze umiejętności i nie ukrywamy, ogromną wiedzę i doświadczenie.

Warsztaty poprowadzą:
AGNIESZKA HETMANOWSKA – CZAPIEWSKA – terapeuta manualny „modelowania i odmładzania twarzy metodą akupresury”, właścicielka i wykładowca naturalnych metod odmładzania w „Long Life Agnieszka Hetmanowska-Czapiewska”.

Pasją jaką jest dla mnie natura, a przede wszystkim jej niezwykły wpływ na naszym organizm – tym chcę się dzielić podczas szkoleń i warsztatów. Wspaniałe bogactwo możliwości, jakie posiadamy od urodzenia możemy wykorzystać, aby nasza twarz pozostała na długo piękna, młoda i zdrowa. Zarażam optymizmem i wiarą w siebie, podpowiadam jak odzwierciedlić duszę w rysach twarzy i podkreślić indywidualność. Dzięki wspaniałej technice akupresury i odpowiedniemu uciskowi punktów na twarzy modeluję policzki, spłycam bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki, podnoszę opadające powieki, modeluję nos i owal twarzy oraz wiele innych. Dzięki tym zmianom łagoniejemy, chętniej się uśmiechamy.To wszystko naturalnie, bez ingerencji urządzeń, narzędzi.
Doświadczenie w tej specjalizacji zdobywa się, mogę swobodnie powiedzieć, codziennie, ponieważ każda twarz jest inna i wymaga zdecydowanie indywidualnego traktowania. Miejsca na schematy tu nie znajdziemy i właśnie to powoduje wspaniałe codziennie nowe wyzwanie i ciekawość. Jako pierwsza w Polsce, a także w Europie towarzyszyłam postawaniu metody i zostałam jej wykonawczynią.
Cudownie jest dawać radośc innym. A.HC

IZABELA KARWACKA – charakteryzator filmowy, właścicielka i wykładowca charakteryzacji i wizażu w Magnus Film.

„Podczas szkoleń na których dzielę się wiedzą o wizerunku, zarażam też ludzi ideą – jak połączyć utraconą łączność powierzchowności z wnętrzem, jak nie tworzyć w sobie sztucznych podziałów, jak nie bać się wyrażać siebie, oraz o tym że każdy człowiek z natury jest piękny, niepowtarzalny i doskonały. A gdy tego jeszcze nie czuje, to bywam skuteczna w pracy nad jego zewnętrzną stroną, aby patrząc w lustro stawał się sobie bardziej przychylny, mniej krytyczny, milszy, łagodniejszy i bliższy temu co kryje w sobie a nie tylko ukrywa. Wypadałoby wspomnieć, że moja wiedza i umiejętności są poparte 25 letnim doświadczeniem zawodowym – nie powstała ona w oparciu o przeczytane poradniki. Zbudowały ją aktorki, z którymi przebywam po kilkanaście godzin na dobę na planach filmowych, towarzyszymy sobie przez dni i tygodnie. Wiem jak makijaż ulega temperaturze, nastrojowi, wiekowi, cyklowi hormonalnemu, jadłospisowi, nałogom, emocjom. Jako nauczyciel i szkoleniowiec mam szansę obserwować niesamowitą drogę od „nie wiem” do „potrafię”. To cudowne móc uczestniczyć w przemianach ludzi” I. K

OBOWIĄZUJE TELEFONICZNA REZERWACJA MIEJSC pod nr tel.
+48 691 764 628 lub +48 505 312 898

Koszt warsztatu – 230 zł / płatność przelewem na konto

Dane konta do wpłat:
Agnieszka Hetmanowska – Czapiewska
numer rachunku 21 1030 0019 0109 8510 0182 0988

Zwiń