WARSZTATY: ODKRYJ SWÓJ KIERUNEK ZAWODOWY I PRACUJ Z PASJĄ

14566310_621559821358316_8866184229166987690_o

Termin: 25.10. 2016 r. (wtorek)
godz. 18:00 – 21:00
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
Inwestycja: 45 zł
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Pracujesz na etacie, w korporacji lub w dużej firmie, od kilku dobrych lat? Robisz karierę, awansujesz, możliwe, że już kilkukrotnie w swoim życiu zmieniłaś stanowisko i pracę? Niby wszystko jest super, masz stabilność finansową, jesteś postrzegana jako osoba kompetentna i rozwojowa, z osiągnięciami. Jednak już od jakiegoś czasu wiesz, że coś jest nie tak i że to nie jest to, co chcesz robić w życiu. Od pewnego czasu Twoja praca irytuje Cię coraz bardziej, masz coraz mniej zapału i energii do nowych wyzwań, bo czujesz, że się marnujesz. W Twojej głowie dojrzewa myśl o Zmianie…

Jeśli więc:

– masz dość swojej frustrującej pracy i marzysz o jej zmianie,
– od pewnego czasu już szukasz nowego zawodu dla siebie, w którym będziesz pracować z satysfakcją i realizować swoje talenty,
– chcesz odkryć właściwą dla siebie ścieżkę zawodową, gdzie będziesz robić to, co kochasz i zarabiać na tym pieniądze, na etacie lub we własnej działalności.

Zainwestuj w siebie i zapisz się na ten praktyczny warsztat coachingowy. Twój koszt to tylko 45zł za 3h szkolenia. Wartość, którą wynosisz jest o wiele większa. W cenie jest krótka przerwa kawowa i materiały dla uczestników.

Twoje korzyści z udziału w spotkaniu:

‐przyjrzysz się Twoim pragnieniom i marzeniom, których do tej pory nie zrealizowałaś,
‐lepiej poznasz siebie, Twoje mocne strony, talenty i pasje,
‐zaczniesz generować pomysły na Twój nowy zawód,
‐umocnisz się i zaczniesz budować wiarę w siebie i w powodzenie Twojej zmiany zawodowej,
‐poznasz inne osoby, które tak jak Ty chcą dokonać pozytywnych zmian w życiu zawodowym.

Dla kogo jest warsztat?
Dla osób, które od jakiegoś czasu są już w procesie rozwoju i poszukiwania swojej, nowej ścieżki zawodowej w zgodzie ze swoim potencjałem, jednak jeszcze nie wiedzą, albo nie są pewne, w którym kierunku pójść. Jednocześnie, mają chęci i motywację do zmiany swojej pracy, zawodu, lub przejścia z etatu na własną działalność.

Opinia jednej z uczestniczek poprzedniej edycji warsztatu:

„Na warsztat „SPEŁNIJ SIĘ ZAWODOWO – odkryj swój kierunek zawodowy i pracuj z pasją” trafiłam przez zbieg okoliczności, informacja o nim pojawiła się w bardzo dobrym momencie mojego życia. Nie brałam nigdy udziału w takim spotkaniu, byłam ciekawa, jak to wygląda i czy faktycznie ma to sens. Dziś już wiem, że było warto! Poznałam lepiej siebie i swoje możliwości, mimo że to dopiero początek tej drogi. Polecam każdemu, niezależnie od wieku, płci i sytuacji życiowej. Ten warsztat otwiera oczy i umysł na nowe możliwości zawodowe. Zdecydowanie za mało w siebie wierzymy, stosujemy w życiu niewłaściwe schematy. Warto to zmienić – samemu czasem się nie da.”
Joasia, Specjalistka HR

Weź udział w warsztacie i świadomie wybierz ścieżkę zawodową, którą chcesz podążać.

Do zobaczenia!
Anna Koprowska
Coach Spełnienia Zawodowego
www.SpelnijSieZawodowo.pl

Prowadząca – Anna Koprowska

Certyfikowany Coach i Trener. Kształciła się w Grupie TROP, renomowanej szkole trenerów biznesu i coachów. Pracuje w oparciu o kodeks etyczny International Coach Federation (ICF). Pasjonatka rozwoju własnego i innych. Jako Coach Spełnienia Zawodowego, pomaga kobietom pracującym na etacie, w korporacji, które mają dosyć swojej dotychczasowej pracy, odnaleźć nowy kierunek zawodowy, oparty na ich potencjale, w którym będą pracować z pasją i się spełniać. Pomaga również przygotować się mentalnie i zacząć działać w kierunku zmiany, w indywidualnym programie coachingowym „Odkryj swój kierunek i Spełnij Się Zawodowo”.
Prowadzi praktyczne warsztaty i prelekcje związane z tematyką określania swojej ścieżki zawodowej, opartej na pasji. Tworzy społeczność osób, które są w procesie poszukiwania swojego kierunku zawodowego w ogólnopolskiej grupie na Facebook: https://www.facebook.com/groups/1535868296706546/.
Prywatnie kobieta spełniona w życiu zawodowym i osobistym oraz pełna pozytywnej energii podróżniczka i miłośniczka przyrody. Więcej informacji na temat działalności firmy UniCoaching Anna Koprowska znajdziesz na stronie: http://SpelnijSieZawodowo.pl/.

Zwiń