„ARTETERAPIA” – TERAPIA PRZEZ SZTUKĘ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Termin: 28.09.2016 r. (środa)
godz. 17:30 – 19:30
Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka
Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I piętro
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Czy zastanawiałeś się jaki związek ma sztuka z odnajdywaniem Twojego wewnętrznego potencjału? Jaki wpływ ma na świadome kreowanie swojej rzeczywistości?
Podczas zajęć dowiemy się czym jest:
-terapia sztuką
-twórcze kreacje i malowanie intuicyjne
-odnajdowanie ścieżki swojego serca poprzez sztukę
– dlaczego na zajęciach można się wzmocnić i zregenerować oraz wyjść z nowa energią i twórczo spełnionym.

Zajęcia poprowadzi Maria Zofia Strzelecka.
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie, dyplom zrobiła na Grafice Warsztatowej w pracowni drzeworytu prof. Haliny Chrostowskiej. Jej dyplom uzyskał wyróżnienie rektorskie, otrzymała stypendium twórcze z Ministerstwa Kultury. Ukończyła też dwuletnie studium Pedagogiki, Psychologii i Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.
Brała udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą – w Niemczech, Holandii, Norwegii, Francji oraz USA. Jej prace są u kolekcjonerów na całym świecie : USA, Kanada, Australia, Izrael, Francja, Belgia, Holandia, Dania, Norwegia, Niemcy, oraz w największych europejskich zbiorach grafiki – „Kupferstichkabinett” w Veste Coburg w Niemczech.
Malowaniem i tworzeniem zajmuje się nieprzerwanie od czasów dzieciństwa, swoim doświadczeniem i umiejętnościami chętnie dzieli się z innymi. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne – terapii sztuką (autorski program), które pomagają odnaleźć wewnętrzny potencjał i świadomie kreować rzeczywistość.

Inwestycja: 40 zł pojedyncze wejście /175 zł karnet pięć zajęć
Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc, tel.: 730 950 057 lub (58) 728 45 65

Zwiń