MOC OSOBISTA – STAŃ SIĘ REŻYSEREM SWOJEGO ŻYCIA!

20121628_1329524737145528_81978260681361298_o

START:
30.07.2017 r. (niedziela)  godz. 14:00 – 20:00
MIEJSCE:
Akademia Świadomego Człowieka,
ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Oliwa
ZAPISY I INFORMACJE DOTYCZĄCE DAROWIZN:
Ewelina (Akademia Ducha) ewelina@akademiaducha.pl

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Moc Osobista – Obudź ją w sobie i stań się reżyserem swojego życia!

Kochani! Akademia Ducha w sezonie wakacyjnym również nie próżnuje. Postanowiliśmy zwiedzić najpiękniejsze polskie miasta ucząc, inspirując oraz motywując do tego, abyście już za chwilę mogli znaleźć się na szczycie swojej Duszy! Serdecznie zapraszamy 30 lipca do Gdańska!

Temat przewodni to Moc Osobista – gotowy, aby obudzić ją w sobie?

– Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść?
– To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść.
– Właściwie wszystko mi jedno.
– W takim razie również wszystko jedno, którędy pójdziesz…

Czy Tobie również jest wszystko jedno? Jeśli tak, to za całą pewnością powinieneś zaprzestać czytania tego tekstu już w tym momencie. Natomiast jeśli jesteś osobą, dla której nigdy nie jest wszystko jedno, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi jakość siebie, a słowo ”byle jak” jest na Twojej liście zakazanych słów, to znalazłeś się w idealnym miejscu. W miejscu, gdzie, stawiając ten decydujący krok — znajdziesz się po drugiej stronie — po stronie DZIAŁANIA. Tam, gdzie wszyscy wielcy i odważni tego świata! Kochani, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztaty na temat Mocy Osobistej.
Zatem, jeśli pragniesz dowiedzieć się, czym jest Moc Osobista oraz chcesz nauczyć się nad nią pracować, to ten warsztat jest specjalnie dla Ciebie! To nasza propozycja dla każdego, kto ma Odwagę przejść przez Granicę Działania i stać się Czyniącym. Niezależnie, czy planujesz realizować się jako Mag, Wojownik Światła, Alchemik, Druid czy Wiedźma — zadbaj o to, by Twoja MOC OSOBISTA, a więc Twoja unikatowa, zbudowana poprzez praktykę wewnętrzną i zewnętrzną JAKOŚĆ była jak najwyższa! A, co za tym idzie, by gwarantowała Ci skuteczność każdego działania, którego się podejmiesz.
Gotowy na podróż, która nigdy się nie kończy? Stań się Człowiekiem w pełnej objętości tego słowa. Stań się odpowiedzialny za każdy z gestów i każde ze słów. Stań się pomocą dla potrzebujących, cierpliwością dla zagubionych i przewodnikiem dla szukających. Jeśli jesteś gotów — ZAPRASZAMY. Ten świat już długo czekał na Ciebie w Twojej pełnej formie. Jeśli czujesz, że czasy lenistwa i demotywacji się dla Ciebie kończą — dowiedz się, jak z punktu, w którym jesteś, dotrzeć na Szczyt Życia. Załóż wygodne buty i pamiętaj — jesteś tu, bo masz coś do zrobienia. Odnajdź to coś i bądź przygotowany, by wypełnić swoją Misję najlepiej jak to możliwe!

Co nazywamy Mocą Osobistą?

Moc osobista to jakość własna każdego człowieka. To ona pozwoli Ci wykonać każdy czar i każde działanie skutecznie. To jest to, co nas różni od innych ludzi – nasza moc osobista, która jest sumą tego, co stanowi o naszej jakości. Jest sumą substancji, które nas wspierają, sumą muzyki, która nam pomaga, sumą tańca, który lubisz uprawiać. Jest to wszystko — każdy element z domu żywiołów, który składa się na istotę zwaną ”Ty”. Jeżeli składowe Twojego dnia codziennego, czyli wszystko, co jesz, czym się otaczasz, ma niską jakość, to Twoja jakość osobista nie może być na tym zbudowana, lub tez nie może być wysoka. Ale uwaga, to niesamowite! Możesz już w tej chwili zadecydować o sobie – przejąć stery i uwolnić kreację! Poznaj sposoby na wzrost swojej mocy osobistej. Naucz się zarządzać sobą w sposób właściwy. Stań się jakością samą w sobie. Stań na szczycie życia! Pozwól, aby światło MOCY przebiegało przez Twój dzień, budząc absolutną inspirację, zachwyt życiem, wdzięczność oraz Miłość i Moc!
By być bardziej pełnym siebie, by mieć w sobie tę całą intensywność, która pozwoli Ci, Twoje światło z wewnątrz wyrażać na zewnątrz i doświadczać pełnych materializacji — zapraszamy w podróż wraz z wiedźmą Anją Anną! Odnajdź swój skarb, który będzie już zawsze Twoim tropem do sukcesu, kluczami i wskazówkami na drogę, która nigdy nie ma końca. To jest kwesta Twojej decyzji, zacznij budować swoją moc osobistą już dzisiaj i wyrusz w odważną podróż, która zarazem jest świadomą drogą. Moc osobista to warunek potrzebny, aby Twoja skuteczność była niezaprzeczalna. Gotowy? Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc!

*****
Niedziela 30.07.2017 godz. 14:00 – 20:00

Miejsce:
Akademia Świadomego Człowieka
ul. Kaprów 3A/16 (I piętro)
Gdańsk Oliwa

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy i informacje dotyczące darowizn: Ewelina (Akademia Ducha) ewelina@akademiaducha.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.
*****

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – Zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Zapraszamy!

Zwiń