Joga na Zaspie

Hatha Joga

Anna Piecunko

Ćwiczenia jogi, aby Twoje ciało było sprawne i elastyczne
Jak powszechnie wiadomo joga jest dobra na wszystko i dla wszystkich Powszechnie również wiadomo, że po jednych zajęciach jogi nie można stwierdzić czy joga jest dla Ciebie. Zapraszam Cię zatem na regularne zajęcia jogi od podstaw. Podczas zajęć będziemy praktykować asany czyli pozycje jogi. Pozwolą Ci one zadbać o ciało, usprawnić je, uelastycznić. Nauczysz się technik oddechu, które wyciszą, uspokoją i dotlenią Twoje ciało a szczególnie, o jakże ważny, umysł. Doświadczysz głębokiego relaksu, ten z kolei da Ci dystans do otaczającego Cię świata.

Cennik: pojedyncze zajecia 35 zl, Kearney na 4 wejscia 100 zl.

Na zajęcia przede wszystkim przynieś siebie, najlepiej w wygodnym stroju, takim który nie krępuje ruchów. Jogę praktykujemy na boso.

O mnie

Anna Piecunko
Jestem człowiekiem, kobietą, nauczycielem jogi i psycholożką. Joga pojawiła się w moim życiu na drugim roku podczas pierwszych studiów (18 lat temu). W moim życiu nie był haos. Postanowiłam pójść na medytacje ZEN, ponieważ czytałam i słyszałam (Internet nie był wówczas zbyt dostępnym medium), że uspokaja i równoważy. Okazało się, że zajęć ZEN nie ma, jest joga. Skoro już tam byłam… tak zaczęła się moja podróż z jogą. Osiemnaście lat praktyki jogi w różnych stylach, u różnych nauczycieli to ścieżka poznawania mojego ciała, pracy z oddechem, kontaktowania się z emocjami. Psychologia i terapia to proces, który pozwala mi lepiej rozumieć złożoność i wielowarstwowość psychiki ludzkiej. Wierzę, że ciało i umysł to jedność i to co czujemy odzwierciedla się w naszym ciele i odwrotnie, a rozwój odbywa się na wszystkich płaszczyznach jednocześnie. Joga pomaga mi zachowywać balans w życiu, mieć sprawne ciało i spokojny umysł. W świecie, w którym jesteśmy zasypywani różnymi informacjami, który otacza nas ogromną liczbą bodźców, to właśnie praktyka jogi pozwala mi na dokonywanie wyborów dobrych dla mnie i zgodnych z moim wnętrzem. Na co dzień prowadzę zajęcia jogi i sesje terapeutyczne. Szczególnym obszarem mojej pracy są nieswoiste zapalenia jelit.
Przewiń do góry