Dagmara Karpowicz

Pracownia psychoterapii

Dagmara Karpowicz

Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię rodzin oraz par, diagnozę i terapię seksuologiczną.

Zapisy: tel. +48 783 219 918 lub przez stronę Znany lekarz

Terapia rodzin

W pracy z rodzinami pracuję w podejściu systemowym, pomagając przezwyciężać trudności we wzajemnych relacjach, problemy wychowawcze, trudności w komunikacji oraz związane z kryzysami w rodzinie min. : wynikające z choroby jednego z członków rodziny, zagrożonych rozwodem, separacją lub chcących przejść przez rozwód tak, by rozstanie było jak najmniej bolesne.

Terapia par

Terapia par skierowana jest do osób przeżywających kryzysy w związku związane min. z takimi trudnościami jak: problemy w komunikacji, narastające konflikty, doświadczających zdrady partnera, borykających się z problemami seksualnymi, agresją, doświadczających przemocy.

Terapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży

Terapia indywidualna osób dorosłych oraz młodzieży, skierowana jest do klientów borykających się z trudnościami w funkcjonowaniu,wynikającymi min z zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju,zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychosomatycznych, cierpiących z powodu trudności w relacjach interpersonalnych, doświadczających kryzysów życiowych, nieradzących sobie z emocjami, żyjących w ciągłym napięciu i stresie oraz klientów LGBT, przeżywających rozmaite kłopoty osób nieheteronormatywnych, potrzebujących pomocy w akceptacji siebie i swojej orientacji seksualnej.

O mnie

Dagmara Karpowicz

Psycholog, seksuolog, dyplomowany psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego, pracujący zgodnie ze standardami PTP. 
W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej. Jetem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia Uniwersytetu SWPS. 
Ukończyłam specjalistyczne 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam szkolenie z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium, gdzie kontynuuję naukę. Jestem absolwentką Studiów Podyplomowych z Seksuologii Klinicznej rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.Wierzę, że praca psychoterapeuty wymaga ciągłego rozwoju, dlatego swoją edukację stale uzupełniam licznymi szkoleniami. 

Przewiń do góry