Sahaya Medytacja

Sahaja Yoga Medytacja

Kamila Włudarczyk

Poznaj samą siebie, utrzymaj spokój wewnętrzny i równowagę

Sahaja Yoga Medytacja

W tłumaczeniu słowo Yoga oznacza połączenie lub związek. Jest to stan połączenia naszej istoty z wszechogarniającą energią wszechświata, jak również z naszym Duchem. Stan ten nazywamy oświeceniem, mokshą lub samorealizacją. Słowo Sahaja znaczy spontaniczny. Kiedy jesteśmy w stanie yogi, jesteśmy w stanie całkowitego połączenia w oceanie spokoju, miłości i czystej wiedzy. A dzieje się to w sposób spontaniczny poprzez obudzenie naszej wewnętrznej energii Kundalini. Niezależnie od poziom rozwoju duchowego człowieka czy też jego wiedzy. Bez wysiłku fizycznego i długich godzin medytacji.

Podczas medytacji energia Kundalini oczyszcza nasz system subtelny oraz budzi i wzmacnia wartości, które są w każdym z nas.
– Niewinność
– Mądrość
– Szacunek do samego siebie i innych
– Radość
– Zadowolenie
– Poczucie bezpieczeństwa
– Umiejętność przebaczania

Sahad Yoga Medytacja pomaga nam poznać samego siebie, a także utrzymać spokój wewnętrzny i balans, dzięki któremu lepiej radzimy sobie z problemami dnia codziennego i stresem.

Metoda Sahaja Yoga Medytacji została odkryta i rozwinięta przez Shri Mataji Nirmala Devi w 1970 roku.

Wstęp na zajęcia bezpłatny.

O mnie

Kamila Włudarczyk
Kiedy w moim życiu pojawiła się Sahaja Yoga poczułam wielką ulgę i zrozumiałam, że znalazłam brakujący element w moim życiu . Poczułam także wielką ulgę i przepełniała mnie radość. Wkrótce przekonałam się, że dzielenie się tą radością z innymi napełnia mnie jeszcze większą radością. Od ponad dziesięciu lat praktykuje Sahaja Yoga Medytację i prowadzę zajęcia medytacji, która pomaga ludziom odkrywać swój wewnętrzny potencjał i przemieniać życie w oparciu o duchowe wartości.
Przewiń do góry