logo_Kryska-Radochońska

Fizjoterapia i Terapia Manualna

Katarzyna Kryska -Radochońska

Fizjoterapia, Terapia Manualna, Masaż leczniczy, Zajęcia Ruchowe.

Fizjoterapia

Konsultacja, podczas której prowadzony jest dokładny wywiad oraz badanie w celu zdiagnozowania przyczyn dolegliwości oraz terapia mająca na celu ich wyeliminowanie.

Suche igłowanie

Zabieg polegający na nakłuwaniu bardzo napiętych mięśni w celu ich głębokiego rozluźnienia. W czasie zabiegu wykorzystuje się igły mające zastosowanie także w akupunkturze. Zabieg polecany dla osób aktywnych fizycznie.

Taping

Oklejanie specjalistycznymi taśmami w celu rozluźnienie, stabilizacji lub wzmocnienia mięśni i stawów. Zabieg stanowi bardzo dobre uzupełnienie terapii w gabinecie.

Indywidualne zajęcia ruchowe.
Pilates/Zdrowy Kręgosłup

Indywidualne zajęcia zalecane są dla osób z długotrwałym problemem dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości. Przed zajęciami prowadzony jest dokładny wywiad oraz badanie mające na celu dobór odpowiednich ćwiczeń.

O mnie

Katarzyna Kryska-Radochońska

Jestem magistrem fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Praca jest jednocześnie moją pasją. Swoją wiedzę zdobywałam podczas studiów na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz licznych kursów dokształcających m.in. z Terapii Manualnej, Suchego Igłowania, metody PNF i wielu innych.

Przewiń do góry