Krystyna Orzechowska

Tarotowy Portret Psychologiczny

Krystyna Orzechowska

Indywidualna sesja Tarotowego Portretu Psychologicznego

Zapraszam do poznania Tarotowego Portretu Psychologicznego.

Jest to metoda, która służy do analizy psychologicznej człowieka,jego potencjałów,talentów, kompleksów, lęków i blokad,które są ukryte w naszej podświadomości.
Postawą wykonania portretu jest data urodzenia danej osoby.Dzięki niej możemy konkretnie określić misję danego człowieka w obecnym życiu i jakie narzędzia otrzymał do jej wykonania.
Dowiemy się również jakie warunki i okoliczności dają nam komfort psychiczny.Portret ma również zastosowanie w analizie różnego rodzaju relacji np.miedzy małżonkami,kochankami,rodzicem a dzieckiem, przyjaciółmi czy szefem a pracownikiem.
Odpowiada również na wiele pytań związanych z naszym dzieciństwem i z życiem dorosłym.Portret daje nam również możliwość wyznaczania najkorzystniejszej daty daty na ślub, rozwód,zawieranie umów czy otwarcie firmy.
Dzięki dokładnym informacjom, które możemy uzyskać z analizy naszego portretu mamy szansę podejmować odpowiednie decyzje,unikając błędów i podnosząc jakość naszego życia.

O mnie

Krystyna Orzechowska
Jestem psychoterapeutą i psychologiem alternatywnym. Wciąż rozwijam się wewnętrznie i szukam odpowiedzi na pytania trudne i łatwe. Zgłębiam wiedzę,która umyka tradycyjnym sposobom jej poznawania.Praca z Tarotowym Portretem Psychologicznym to droga do samopoznania. Każdy krok daje nam okazję do tego, aby spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Zapraszam do wspolnej podróży.
Przewiń do góry