Lena Szubicz

Poranna hatha joga

Lena Szubicz

Ćwiczenia jogi, aby Twoje ciało było sprawne i elastyczne
Regularne zajęcia Hatha jogi zapobiegają powstawaniu chorób spowodowanych siedzącym trybem życia, zwiększają odporność na stres i zdolność do koncentracji, poprawiają samopoczucie i nastrój. Opis zajęć: • Utrzymywać pozycji (asany) i płynnie przechodzić między nimi (vinyasy) eliminując sztywności w ciele i przywracając dobry poziom energii. • Połączać ruch z oddechem, co oczyszcza umysł z niepotrzebnych myśli, relaksuje i odpręża. • Robić praktyki oddechowe, które powiększają zdolność do koncentracji. Zajęcia pasują kobietom i mężczyznom o każdym poziomu zaawansowania w jodze.
Oferta: Zajęcia grupowe: 30 zł pojedyncze zajęcie 75 min, 100 zł – 4 zajęcia, 160 zł – 8 zajęć (karnet ważny w ciągu miesiąca). Zajęcie indywidualne: 100 zł – 75 min. Zajęcia mogą być prowadzone w języku polskim, angielskim lub rosyjskim w zależności od potrzeb grupy, lub klienta
Na zajęcia przede wszystkim przynieś siebie, najlepiej w wygodnym stroju, takim który nie krępuje ruchów. Jogę praktykujemy na boso.

O mnie

Lena Szubicz
Praktykuję Hatha jogę od 7 lat i to się stało moim życiem. Posiadam certyfikat nauczyciela jogi, wydany przez Białoruski Państwowy Uniwersytet Fizycznej Kultury. Nieustannie uczestniczę w lekcjach starszych nauczycieli i powiększam własny poziom praktyki. Planuję dalsze studia nauczania jogi z naciskiem na jogoterapię. Motywuję mnie dzielenie się doświadczeniem oraz dobre samopoczucie ludzi po moich zajęciach. Uważam, że joga jest dla każdego i na każdym etapie życia wspiera człowieka fizycznie i psychicznie. Marzę być nauczycielką jogi do pory, kiedy będzie miała 99 lat.
Przewiń do góry