Maria Meissner

Zen Coaching

Maria Meissner

Indywidualne sesje zen coachingu. 

Zen Coaching to podejście, które wspiera nas w byciu tym im tak naprawdę jesteśmy, w powracaniu do naszej Najgłębszej Natury, w odnajdowaniu tego za czym tęsknimy oraz w kreowaniu życia z głębi naszego serca, w kreowaniu go tak, by wyrażało to, kim tak Naprawdę Jesteśmy. Wspiera w uważnym, pełnym soczystości i kolorów życiu, w którym relacje są głębokie, prawdziwe i wspierające a my dzielimy się ze światem swoim niepowtarzalnym darem.

Zen coaching to ścieżka pełna akceptacji, obecności, miłości i głębokiego kontaktu ze sobą, drugim człowiekiem i Tym Co Ponad nami…W tym podejściu, w towarzyszeniu uważnej, akceptującej „tu i teraz” obecności zatrzymujemy się w biegu, by zobaczyć to, co jest prawdziwe, najważniejsze, by odzyskać połączenie ze Źródłem naszego życia, i wszystkim tym, za czym w głębi duszy tęsknimy. Wtedy możemy żyć i działać z innego miejsca. Nie z miejsca lęku, przytłoczenia, ściśnięcia i powinności, ale z miejsca spokoju, zaufania, przestrzeni, spełnienia, radości, ciekawości, możliwości…

Zen Coaching przynosi niesamowite efekty, widoczne zwłaszcza wyraźnie w momentach, kiedy jest nam szczególnie trudno, przeżywamy ból i cierpienie, czujemy się uwięzieni, nieszczęśliwi, przerażeni. Przynosi ukojenie, uwolnienie, wreszcie można odpocząć po długiej walce…i zobaczyć nowe możliwości. Można wreszcie poczuć, że się Żyje, a w życiu pojawia się wolność, lekkość, radość i nie tylko.
To podejście jest bardzo delikatne, ale umożliwia bardzo dużą transformację i szybkie efekty. Nie jest terapią, ale często ma działanie terapeutyczne, leczące. A dokonywanie zmian w życiu dzieje się niemal bezwysiłkowo, bez zmuszania się i zaciskania zębów.

Więcej o tym jak wygląda sesja i współpraca ze mną przeczytasz na: www.mariameissner.pl

O mnie

Maria Meissner

Mam na imię Maryś. Jestem Certyfikowanym Coachem w podejściu Zen Coachingu. Oferuję sesje Zen Coachingu online i w gabinecie, w Akademii Świadomego Człowieka. Na co dzień pomagam ludziom, którzy czują, się przytłoczeni swoją sytuacją życiową i nie widzą drogi wyjścia. Są wyczerpani dotychczasową walką, zaciskaniem zębów i braniem się w garść. Pomagam im odnaleźć spokój, złapać oddech, poczuć że żyją naprawdę. Pomagam im powrócić do siebie, do swojego wewnętrznego domu, by tam znaleźć spokój, bezpieczeństwo, radość i wszystko za czym zawsze tęsknili…

Koordynuję Otwarte Wieczory Słuchania w duchu Zen Coachingu w Trójmieście, które obecnie odbywają się w Akademii Świadomego Człowieka. Stworzyłam program grupowy on line pt.: ”Odpocznij, wróć do Siebie i idź tam dokąd chcesz” dla kobiet, które utknęły w swoim życiu lub biznesie. W niedalekiej (mam nadzieję) przyszłości będę oferować także warsztaty stacjonarne, na których będzie można doświadczyć Zen Coachingu. Mieszkam z mężem i dziećmi w Gdańsku pod, pewnym pięknym lasem.

Więcej o mnie znajdziesz na stronie: www.mariameissner.pl

Przewiń do góry