Your Hair

Trychologia

Paulina Komorowska

Konsultacje trychologiczne wraz z analizą skóry głowy
i włosów pod mikrokamerą.

Włosy w organizmie człowieka oprócz pełnienia funkcji termoregulacyjnej oraz ochronnej mają duże znaczenie estetyczne. Są atrybutem naszego wyglądu, dlatego utrata ich może stanowić poważny problem nie tylko estetyczny, ale i psychologiczny.
Stres, zaburzenia hormonalne, przyjmowane leki, nieodpowiednia dieta, wpływ wolnych rodników, niedobory mikro i makroelementów czy nieodpowiednia pielęgnacja to główne z przyczyn zmian w obrębie skóry głowy oraz wyglądzie włosów. Mówi się, że włosy są jak papierek lakmusowy naszego organizmu. Dlatego tak ważne jest holistyczne podejście, znalezienie przyczyny problemu.


Odpowiednio dobrane kuracje trychologiczne pomagają w walce z takimi problemami owłosionej skóry głowy jak:

  • łupież
  • nadmierny łojotok
  • wypadanie włosów
  • brak porostu włosów
  • łuszczyca
  • zniszczone włosy

Jak wygląda pierwsza wizyta u trychologa?

Na pierwszej wizycie trycholog przeprowadzi dokładny wywiad oraz trichoskopię, czyli bezbolesną i nieinwazyjną analizę skóry głowy i włosów mikrokamerą. Na podstawie szczegółowego wywiadu oraz wyników analizy skóry głowy i włosów pod mikrokamerą dobierze odpowiednią kurację trychologiczną.

Koszt konsultacji wraz z analizą skóry głowy i włosów pod mikrokamerą wynosi 80 zł

Jak przygotować się do wizyty?
Proszę nie myć włosów min. 24 h przed wizytą, nie nakładać żadnych środków stylizujących włosy oraz zabrać ze sobą wyniki badań jeżeli były wykonane w ostatnim czasie i spis produktów stosowanych na skórę głowy i włosy.

O mnie

Paulina Komorowska
Nazywam się Paulina Komorowska, z wykształcenia jestem trychologiem, technologiem chemicznym oraz towaroznawcą. Łączę wiedzę z zakresu chemii oraz trychologii, aby poznać i zrozumieć istotę problemów ze skórą głowy i włosów oraz dobrać najskuteczniejsze kuracje trychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Swoją wiedzę z zakresu trychologii pogłębiam biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Podczas konsultacji dowiesz się jak kompleksowo zadbać o skórę głowy i włosy.
Przewiń do góry