logo_Zmasowane Dobro

Gabinet Masażu "Zmasowane Dobro"

Tadeusz Meissner

Masaż leczniczy, masaż sportowy, masaż relaksujący. Tadeusz Meissner, dyplomowany masażysta specjalizujący się w masażu leczniczym.

Masaż profilaktyczny

60 zł / 30 minut

Masaż profilaktyczny można stosować “na co dzień”, lub przy mniejszych dolegliwościach. W masażu tym wykorzystuję głównie masaż klasyczny, który swoim oddziaływaniem obejmuje praktycznie wszystkie układy ciała, nie tylko tzw. „narząd ruchu”. Dobroczynne działanie masażu, w zależności od jego formy i rodzaju, ma konkretny wpływ na układ krążenia, nerwowy, limfatyczny, pokarmowy i oczywiście więzadłowy, mięśniowo-powięziowy a także powiązane z nimi stawy i układ kostny. Pokazuje to dobitnie, że w ciele człowieka wszystkie elementy działają razem jako system. W masażu tym stosuję oliwkę i posługuje się sekwencją technik i chwytów mających na celu rozluźnienie bądź pobudzenie odpowiednich struktur, w zależności od potrzeby.

Masaż leczniczy

100 zł / 60 minut

140 zł / 90 minut

Masaż leczniczy, czyli masaż nastawiony na diagnozę i pracę z miejscami problematycznymi w układzie ruchu. Moja koncepcja masażu terapeutycznego opiera się na połączeniu elementów masażu tkanek głębokich (nazywanego też masażem tkanek miękkich lub masażem powięziowym), masażu poprzecznego, terapii punktów spustowych i masażu klasycznego. Kluczowe jest tu znalezienie problemów i praca terapeutyczna zmierzająca do uwolnienia napięcia z tkanek (najczęściej). Aby uzyskać najlepsze efekty i łatwiej dotrzeć do właściwych struktur w masażu tym nie używam oliwki lub używam jej bardzo mało, co nie oznacza bolesnych doświadczeń. Masaż jest łagodny, spokojny i zazwyczaj bezbolesny. Podczas masażu używam technik działających rozciągająco i rozluźniająco na mięśnio-powięź. Aby nie traktować Twoich problemów pobieżnie, pracuję z mniejszym obszarem, ale szczegółowo, dlatego terapię rozkładamy w czasie.

Masaż sportowy

100 zł / 60 minut

Ten masaż również bazuje na masażu klasycznym, masażu tkanek głębokich i masażu poprzecznym. Masuję odpowiednie partie ciała w zależności od rodzaju dyscypliny i aktualnego cyklu treningowego lub startowego. Masaż dostosowuję do bieżących potrzeb. Można wyszczególnić trzy podstawowe rodzaje masażu sportowego: masaż treningowy (uzupełnia lub zastępuje trening), masaż startowy (tuż przed zawodami – wspomaga rozgrzanie i przygotowuje do wysiłku) i powysiłkowy (przyspiesza regenerację) – odpowiednio do momentu w cyklu treningowym/startowym. Masaż regeneracyjny związany z problemami układu ruchy zaliczam do masażu terapeutycznego.

Masaż relaksujący

100 zł / 60 minut

140 zł / 90 minut

Głęboka i prawdziwa relaksacja jest kluczowym elementem profilaktyki, a profesjonalny masaż relaksujący może być również ważnym elementem terapii. Masaż relaksujący który oferuję jest autorską koncepcją bazującą na masażach europejskich. To zabieg nastawiony przede wszystkim na łagodzenie i rozluźnianie. Masaż relaksujący pomaga rozładować napięcie emocjonalne i odprężyć się. Jest łagodny, spokojny i na swój sposób delikatny. Nie jest przez to masażem tylko dla osób lubiących głaskanie po skórze. Delikatność zawiera się w całościowym podejściu do klienta, rytuału, natomiast techniki które wykorzystuję mogą być, w zależności od potrzeb, wnikające w głębsze tkanki. Podczas tego masażu praca moich dłoni jest rytmiczna i przyjemna. Chwyty są długie, płynnie połączone w całość. Każdy masaż dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta, które poznaję podczas wstępnej rozmowy. Podczas masażu stosuję naturalne oleje roślinne tłoczone na zimno, mające wspaniałym, kojący wpływ na skórę. Na życzenie dodaję również wybrany naturalny olejek eteryczny. Dokucza ci zmęczenie? Osłabienie? Stres? Przygnębienie? Masz chęć odprężenia i regeneracji? Zapraszam!

O mnie

Tadeusz Meissner

Nazywam się Tadeusz Meissner, jestem dyplomowanym masażystą. Specjalizuję się w masażu terapeutycznym (masaż leczniczy) i sportowym. Masaż to moja pasja, dlatego mam niesztampowe podejście do tej formy terapii. W moim zawodzie ważne jest dla mnie przede wszystkim dobro klienta a także profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przeze mnie usług. Charakteryzuje mnie indywidualne podejście – każdemu poświęcam pełnię uwagi oraz tyle czasu, ile potrzeba dla konkretnego przypadku. Bardzo istotne jest dla mnie zrozumienie potrzeb z którymi przychodzi klient. Kluczem do tego jest podejście holistyczne. Na podstawie konsultacji odnośnie indywidualnych potrzeb, stylu życia, pracy, ewentualnych dolegliwości i informacji płynących z ciała dostosowuję zabieg do klienta. 

Fascynuje mnie terapia mięśniowo-powięziowa, czyli podejście nakierowane na pracę z powięzią jako źródłem ograniczeń w układzie ruchu. Czasem zaczynam jednak od masażu relaksującego jako formy terapii lub stosuję go jako formę profilaktyki. Dodatkowo każdemu daję zalecenia dotyczące ergonomii w życiu codziennym i w pracy. Osobom zainteresowanym pokazuję również dodatkowe formy autoterapii. Te elementy według mnie są prawdziwym kluczem do Zmiany.
Przewiń do góry