Kropkuj z nami przed Świętami!

Kiedy:
7 Grudzień 2019@10:00 – 14:00
2019-12-07T10:00:00+01:00
2019-12-07T14:00:00+01:00
Gdzie:
Gdańsk Oliwa ul. Kaprów 3A/16 I piętro

KROPKUJ Z NAMI PRZED ŚWIĘTAMI! 

Zapraszam cię na spotkanie z kropką, z kolorem i z dobrym humorem.
Będziemy tworzyć niezwykłe podarunki dla siebie i dla innych metodą “dot painting”, czyli kropkowania specjalnymi narzędziami!
Zanurzymy się wspólnie w przestrzeni kolorowych kropek i inspiracji z różnych stron świata.

Na naszym spotkaniu własnoręcznie stworzysz 3 podarunki:
– magiczne kamienie
– mandalowy magnes na lodówkę
– gotowy do powieszenia, wibrujący energetycznymi barwami obrazek.

Na miejscu będą dostępne farby akrylowe, różnorodne narzędzia do kropkowania, szablony mandalowe oraz materiały do zapakowania prezentów.
Aby wziąć udział w warsztacie nie musisz mieć żadnych specjalnych zdolności plastycznych.

W cenie warsztatu kawa, herbata, gorący napar z rozgrzewającymi, pachnącymi przyprawami oraz kawałek pysznego ciasta.

KOSZT UDZIAŁU: 150 zł/os.
Dziecko od LAT 7 pod opieką rodzica: 90 zł

REZERWACJA I DODATKOWE INFORMACJE:
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, to niezwłocznie zarezerwuj miejsce 🙂 Zgłoś chęć uczestnictwa mejlowo, albo telefoniczne i wpłać bezzwrotną zaliczkę 60 zł na podane konto w ciągu 3 dni od zgłoszenia. Tel. 502 269 986, e-mail: katarzyna.a.jaworska@gmail.com

PROWADZENIE:
Katarzyna Jaworska: Jestem rekomendowaną nauczycielką malowania intuicyjnego Vedic Art, arteterapeutką z praktyką kliniczną, instruktorką Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, instruktorką Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana. Od 2012 roku prowadzę zajęcia, które za pomocą malowania intuicyjnego, pracy z ciałem, oddechem i głosem, pomagają uczestnikom pokonywać ograniczenia i otwierać się na ich własny potencjał. Sztuka i twórcze działania, towarzyszą mi od najwcześniejszych lat dziecinnych i mają dla mnie wymiar transformacyjny i terapeutyczny. Fascynuje mnie wnętrze ludzkie i proces pogłębiania samoświadomości poprzez pracę z ciałem, umysłem, taniec terapeutyczny i arteterapię. Kocham piękno w każdej postaci, a zwłaszcza piękno przyrody. Uwielbiam celebrować posiłki w dobrym towarzystwie, muzykę i taniec, które poruszają zmysły. Najbardziej inspirujące są dla mnie spotkania, rozmowy i praca z drugim człowiekiem. Chętnie wędruję brzegiem morza, odpoczywam leżąc na piasku i słuchając szumu fal.Tworzę także obrazy intencyjne i mandale osobiste na zamówienie.
Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni, historii sztuki na UAM w Poznaniu oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Przewiń do góry