Tajemnice przodków – lojalność – ustawienia hellingerowskie

Kiedy:
26 Październik 2019 całodniowy
2019-10-26T00:00:00+02:00
2019-10-27T00:00:00+02:00
Gdzie:
Gdańsk Oliwa ul. Kaprów 3A/16 I piętro

” W lojalności rodzinnej największym zobowiązaniem jest dług dzieci wobec rodziców – za ich miłość, zaangażowanie, troskę, zmęczenie i względy, jakimi zostały obdarzone od momentu narodzin, aż do wejścia w dorosłość. Sposób spłacania tego zobowiązania ma charakter transgeneracyjny, co oznacza, że to, otrzymaliśmy od naszych rodziców, damy naszym dzieciom. Nie przeszkadza to naturalnie dzieciom odwdzięczać się rodzicom, pomagając im pod koniec życia, w czasie ich ostatnich lat, kiedy zbliżają się do przejścia z życia do śmierci. Parentyfikacja jest odwróceniem porządku, to znaczy sytuacją, gdy dzieci, nawet jeśli są małe, stają się rodzicami własnych rodziców……Związki transgeneracyjna i “rodzinną księgę rachunkową” trudno rozszyfrować, gdyż nic w tej materii nie jest jasne, każda rodzina na własny sposób definiuje lojalność i sprawiedliwość rodzinną.”
A.Ancelin Schutzenberger

Na warsztatach popatrzymy na dynamiki jakie rządzą w twojej rodzinie i sprawdzimy, jaka jest najlepsza droga wyjścia.

W tym wszystkim towarzyszyć nam będą Ustawienia wg Hellingera. Metoda ta wg mnie jest skuteczna, chociaż często konfrontuje nas z tym co nie jest przyjemne na ten moment, czasami odkrywa to na co nie chcemy patrzeć, pokazuje że droga do pełnego życia wiedzie przez ramiona rodziców. Daje nam prawdziwy, uwalniający oddech.

Jest wiele informacji na temat twórcy i samej metody. Nie będę ich przytaczać. Po prostu poczuj czy jest to dla Ciebie, czy chcesz spotkać się z tym co podświadomie niesiesz.

Ja serdecznie zapraszam.
Moja droga do ustawień była długa. Dotykałam wielu różnych metod, kończyłam kursy , szkoły. Jednak metoda ustawień zawsze była blisko…aż do momentu kiedy wiedziałam, że tylko własna praca może coś zmienić, że nikt za nas nie zrobi nic, że jak sami staniemy do trudności…wtedy następują zmiany…szybciej…wolniej…ale przychodzą. Nasza zgoda na nie jest kluczowa.
Obecnie często w pracy goszczą elementy szamańskie, wszystko zależy od tego co się w przestrzeni wydarza.
Zapraszam Was zatem do krainy własnych historii, które często prowadzą wasze życie w kierunki, które wydają się nie być waszymi. To dobry czas aby zacząć iść swoją ścieżką.

Zapisy telefoniczne
Ze względu na ograniczona ilość miejsc proszę o wpłatę zaliczki w kwocie 100zł z dopiskiem 26.10
86 8749 0006 0005 2591 3000 0010
Jest przewidziana przerwa na obiad. Na miejscu kawa, herbata i przekąski.
26.10 sobota i 27.10 to dwa osobne warsztaty, jeśli chcesz wziąć udział w dwóch dniach koszt

wynosi 500 zł

Inwestycja w siebie to 300zł , dotyczy 1 dnia warsztatów
Organizator Dorota Letkiewicz tel.505 252 273
Monika Agata Więzowska tel. 600 294 524

Zapraszamy
Monika i Dorota

Wydarzenia Facebook: LINK

Przewiń do góry