Warsztat Ustawień Rodzinnych (metodą B.Hellingera) Gdańsk

Kiedy:
12 Październik 2019@10:00 – 18:00
2019-10-12T10:00:00+02:00
2019-10-12T18:00:00+02:00
Gdzie:
Gdańsk Oliwa ul. Kaprów 3A/16 I piętro

WARSZTAT USTAWIEŃ RODZINNYCH (metodą B.Hellingera)

Prowadzący – dr Marek Kulikowski

TERMIN: 12.10.2019r. (sobota), godzina 10:00 – 18:00 (maksymalny czas)

MIEJSCE: Akademia Świadomego Człowieka, Gdańsk Oliwa, ul. Kaprów 3A/16, I p

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY : Marek Kulikowski, mail: m.k.24@wp.pl, tel. 507 628 599,
Facebook: Marek Stanisław Kulikowski.  Proszę podać imię (ewentualnie nazwisko) i nr telefonu (koniecznie).

INWESTYCJA: 300 zł dla osoby, która będzie się ustawiała. 100 zł dla osoby reprezentanta i obserwatora. Płatność gotówką na miejscu.

CO TO SĄ USTAWIENIA RODZINNE (ustawienia hellingerowskie)? Jest to skuteczna i bardzo ciekawa technika terapeutyczna łącząca w sobie wiele nurtów. Rozwinął ją niemiecki terapeuta Bert Hellinger, który nadał jej nazwę „terapia ustawień rodzin”. Dzisiaj mówimy w skrócie – „ustawienia”. Ze względu na swoją skuteczność zdobywa sobie ona coraz szersze grono zwolenników.

DO CZEGO SŁUŻĄ USTAWIENIA? Ustawienia dotyczą tak zwanych „porządków” ludzkiego życia w rodzinie (w związku męża i żony, partnera i partnerki, rodziców i dzieci), w pracy, firmie i organizacjach, w grupach społecznych i sąsiedzkich, całych narodach i kulturach. Dotyczą również „nieporządków”, które prowadzą do konfliktów między ludźmi i podziałów. Nieporządki wpływają na nasz umysł, ciało i ducha, odgrywając znaczącą rolę w powstawaniu chorób. Można je stosować w kilku obszarach życia, np.: mężczyzna i kobieta, rodzice i dzieci, choroba, zawód i sukces itp. Praktyka pokazuje, że w większości przypadków to właśnie wydarzenia z historii naszego rodu mają wpływ na nasze zachowanie i życie, stąd nazwa „ustawienia rodzinne”. Najczęściej nie jesteśmy tego świadomi. Pracując osobiście na ustawieniach mamy możliwość odkrycia blokad i poruszenia niewidocznej energii życia, która zaczyna się zmieniać, co w efekcie pociąga za sobą oczekiwane zmiany w naszym życiu.

JAKIE SĄ PRAKTYCZNE KORZYŚCI? Przykładowe praktyczne korzyści zgłaszane przez osoby biorące udział w ustawieniach: – zdecydowana poprawa relacji z samym sobą – zdecydowana poprawa relacji z partnerem oraz rodziną- pojawienie się partnera w ogóle- poprawa zachowań i relacji z dziećmi – pojawienie się dzieci w ogóle- poprawa zdrowia swojego i dzieci – poprawa relacji w pracy- uzdrowienie firmy, finansów itp.- wyzbycie się lęków i uprzedzeń, … oraz wiele innych.

JAK USTAWIENIA WYGLĄDAJĄ W PRAKTYCE? W czasie ustawień z grupy uczestników wybierane są osoby (ochotnicy), które będą reprezentowały członków rodziny, partnerów, pracę, firmę, interesy, choroby itd. Reprezentanci zaczynają czuć tą osobę lub „rzecz” którą reprezentują, pomimo, że nic o niej nie wiedzą. Zaczyna działać tak zwane „Pole”. Ruchy i zachowania reprezentantów pomagają zobaczyć obraz tego co się dzieje np. w systemie rodzinnym. Poruszona zostaje uzdrawiająca energia, która o dziwo, ma pozytywny wpływ na cały system.

DLA KOGO SĄ USTAWIENIA? Krótko mówiąc, ustawienia są DLA WSZYSTKICH. Czasem zdarza się, że życie nam po prostu nie wychodzi. Staramy się, przykładamy i nic. Próbujemy różnych sposobów i znowu nic. Niemoc, kręcenie w kółko. Mamy problemy rodzinne, zdrowotne, zawodowe i wszystkie inne. Wyraźnie czujemy jakąś blokadę, strach. Już sami nie wiemy co się dzieje i nie potrafimy sobie z tym poradzić. Na ustawieniach dzieją się rzeczy piękne i zadziwiające. Zawsze jestem pod wyrażeniem. Tego trzeba samemu doświadczyć i trudno to opowiedzieć. To jest naprawdę głęboka praca. Zapraszam na ustawienia.

O PROWADZĄCYM:
Jestem doktorem nauk biologicznych o specjalności parazytologia (nauka o pasożytach), absolwentem Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Posiadam dyplom:
– Szkoły Cichych Ustawień Rodzin Metodą Berta Hellingera.
– Instytutu na Rzecz Pojednania w Rodzinie- metoda „Pojednania z Rodzicami według etyki Jiriny Prekop”.
– Instytutu Recall Healing / Totalna Biologia, prowadzonego przez Gilberta Renaud z Kanady.
– Provider’a TRE – ćwiczeń uwalniających z ciała traumę, napięcia, stres i emocje.
– Obecnie jestem w trakcie szkolenia z Psychotraumatologii.
Przeszedłem własną, pogłębioną terapię psychologiczną.
Do zobaczenia na warsztacie.

Marek Kulikowski

Wydarzenie Facebook: www.facebook.com/events/801014143652210/

Przewiń do góry